Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek megvetendő egy...

Szerintetek megvetendő egy szülő, ha 14-15hónaposan beadja a gyermekét bölcsibe?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 11:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vetendő meg. Ha szükség van a pénzre, akkor vissza kell menni dolgozni. A gyerekek sem fogják fel olyan tragikusan a dolgot, hiszen közösségbe, más gyerekek közé kerülnek. Ne azzal foglalkozz, hogy mások mit mondanak!
2013. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Korulmenyek? Mert nem mindegy, hogy munka miatt kerul bolcsibe, vagy mert anyukanak igy kenyelmes, pihenni akar, stb.

1 eves mult a lanyom, amikor be kellett adnom bolcsibe, mert vissza kellett mennem dolgozni. Nagyon megviselt.

2013. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
senkinek semmi köze hozzá.
2013. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Amúgy meg magánügy

2013. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem a fiam kifejezetten örülne, ha már mehetne bölcsibe, mert imádja a gyerektársaságot. De még néhány hónapot várnia kell, mert én 2 éves korától megyek vissza dolgozni! :)
2013. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 salvadorina ***** válasza:
47%
Én megértem, akármiért dönt így. Én sem fogom kivárni a 2 évet, egyszerűen nekem nem jön be ez az egész napos gügyögés, rohangálás a gyerek után. Nagyon vágyom vissza dolgozni, hogy végre felnőtt emberek között lehessek. Ettől függetlenül szeretem a gyerekem, csak 0-24 az sok.
2013. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyértelmű, hogy fekete, vagy fehér. Ha a mama megy dolgozni, akkor teljesen elfogadom. Ha a mamának ez egy szusszanást jelent, és bölcsi után frissen, fitten tud emiatt foglalkozni a gyerekével, én azt is elfogadom. De ha csak saját úri passzioja miatt dugja be a gyereket, akkor ellenzem. Azért a bölcsi, ovi nem mumus. Kell, és jó a társaság a gyereknek. Magamból indulok ki: a másfélévesemmel elég jól elvagyunk itthon. Játszik/játszunk. Tudok tőle/vele főzni, takarítani. De ha többen vagyunk itthon, a gyerek teljesen "kinyílik", jól érzi magát. Mindenkivel csacsog, játszik, bohóckodik. Kell a társaság!

éppen ezért mondom, hogy ha valaki azt mondja, hogy a gyereke megy bölcsibe, azt nem lehet egyértelműen elítélni.

És ne felejtsük el, hogy sok európai országban max. félév a gyes, utána a gyereke bölcsibe mennek.

2013. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16 hónaposan ment a lányom bölcsibe én meg vissza dolgozni ,szerintem semmi megvetni valo nincs ebben .
2013. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!