Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mikor érdemes bölcsibe iratni...

Mikor érdemes bölcsibe iratni a fiam?

Figyelt kérdés
Nehéz ügy,mert eddig nem akartam bölcsibe íratni,de a mostani munkahelyemre nagy valószínűséggel nem tudnak úgy visszavenni,hogy nekem jó legyen. Viszont van két álláslehetőségem is. Fiam szeptember közepén tölti a 3-at,lánykám már 4 éves és ovis. Be tudom íratni mostanában bölcsibe vagy esélytelen és várjam meg,míg talán felveszik oviba. Jó lenne dolgozni,mert a gyes édes kevés...
2014. jan. 14. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! 2,5 évesen be tudod adni oviba.Nem tudom hol laksz,de városon lehet hogy nem olyan egyszerű.Én egy kisfaluban lakom,lányom 2,5 éves most kezdte az ovit.Itt egy szóval beviszik,pedig csak márciusban megyek vissza dolgozni
2014. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi pont tegnap voltunk beíratni bölcsiben, azt mondták, hogy a gyed extra miatt egy darab helyük sincs, és hosszú a várólista is, leghamarabb szeptemberben mehetne. Nyíregyháza
2014. jan. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Akkor marad az ovi szeptembertől és remélem a munkahelyek egyike is.
2014. jan. 15. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!