Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Beválhat ez a megoldás?

Beválhat ez a megoldás?

Figyelt kérdés

NEm Pesten lakom,hanem mellette és így nem veszik fel a fiam bölcsibe,mert nem vagyok kerületi lakos.

Viszont arra gondoltam,hogy valakihez bejelenteném a fiam és ha kell,akkor magamat is ideiglenesen,hogy felvegyék,mert mennem kellene vissza dolgozni.

Szerintetek ez jó ötlet vagy alapból bukás?


2014. jan. 23. 12:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Jó ötlet.


Hozzánk is bejelentkezett a Budakalászi barátnőnk a kisfiával és kislányával, hogy felvegyék őket a bölcsibe. Mi a III. kerületben lakunk.

2014. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Nekem így jár oviba a fiam, bejelentettem anyósomhoz. Neked nem kell, csak neki.
2014. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Az általános iskoláknál is ezt csinálják. :)

Hozzánk pl 2 család is ideiglenesen van bejelentve. A kutya se foglalkozik ezzel.

2014. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Ezt hivjak csalasnak, de ma Magyarorszagon ezen senki nem akad fenn.... Mondjuk arra keszulj fel, hogy az esetleges csaladlatogatast is meg kell oldani a bejelentett lakcimen....
2014. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tényleg...erre nem is gondoltam,hogy családlátogatás is lenne :/
2014. jan. 23. 12:55
 6/14 anonim ***** válasza:
Pedig esélyes a családlátogatás! Nálunk már a beszoktatáskor kijöttek!
2014. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok mi úgy oldottuk meg, hogy volt állandó és ideiglenes lakcímük vagy tartózkodási helyük már nem emlékszem.
2014. jan. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem veletlenul van csaladlatogatas.... Iskolaban dolgoztam, beiratkozaskor valahogy hirtelen mindig megugrott a korzetbe tartozo gyerekek szama, pedig az elozetes felmeres es a statisztika szerint joval kevesebben voltak.... Ertem en, hogy x ovi/bolcsi/suli a szimpatikus, de biztos neked is rosszul esne, ha a varos masik vegen lako szabopistit felvennek a te korzeti intezmenyedbe, mikozben a te gyerekednek, akivel az intezmennyel szemkozt lakok mar nem jutna ferohely.....
2014. jan. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt családlátogatás,viszont:csak állandó lakcímmel veszik fel;vagy anya-gyerek vagy apa-gyerek címe ugyanaz és állandó.Ennek mindenképp érdeklődjél utána.Sajnos kell csalni,mert aki albérletben lakik,mint mi is ,nem jelentett be a főbérlő állandó lakcímre.
2014. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem veszik fel a fiam ide,ahol lakunk és ezért érdekel a pesti bölcsi,ahova mondták,hogy felvennék,ha ott laknánk. Viszont az a bölcsi közel van a munkahelyhez...


Az oviban is lett volna családlátogatás,de végül nem jöttek,mikor a lányom ovis lett,valószínű ezért nem kalkuláltam bele a számításaimba

2014. jan. 23. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!