Ezt megtehetik?

Figyelt kérdés

Amikor beirattam a fiam bölsibe nem kértek munkàltatóit.

Most hogy bejött ez a gyed extra dolog ès én gyesen vagyok 8óràba dolgozozok ellenőrizgetnek vagy nem tudom de most màr kérnek.

Nekem azóta munkahely vàltàsom volt feketèn dolgozok mégis honnan szedjek munkàltatóit???

Se a munkàm nem akarom elveszíteni senkivenni a gyereket.

Mit tehetek?

Làtjäk nap mimt nap amikor megyek a gyerekèrt hogyvtiszta kosz vagyok a meló miatt szóval elhihetnék hogy dolgozok.


2014. jan. 23. 19:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megtehetik. :( Nálunk kellett beiratkozáskor is és beszoktatáskor is. :(
2014. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ok megtehetik. Igazàból nem is ez a kérdés. Hanem hogy mitvtehetek? Mert munkàltatóim nincs de munkàm van. Nem hiàba adtam be egybévesen kell a pénz!
2014. jan. 23. 19:40
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a latszatra nem adhatnak, eleg buta gondolat. A fekete munkat amugy buntetik. Tehat vagy kozlod, hogy nincs munkad, de epp keresel es a gyerek vagy maradhat, vagy nem, vagy azt mondod, hogy feketen dolgozol, nem tudod igazolni, igy szinte biztos, hogy a gyereknek mennie kell
2014. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Tudjàk persze hogy feketèn dolgozok!!!
2014. jan. 23. 19:45
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kerdes? Nekik hivatalosan te nem dolgozo nonek szamitasz, tehat kitehetik a gyereket.
2014. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

K... jó!

Nagyon örülök!

Az ember próbâlna megélni, sajnos csaknilyen munka van, erre 2 hét múlva ez történik.

Felkötöm magam!

2014. jan. 23. 19:53
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Itt nem arról van szó hogy elhiszik e, csak akkor lehet bölcsis ha dolgozol nekik le kell adni a papirokat 3 hónap az a türelmi idő amíg járhat a kicsi papirok nélkül addig kereshet az anya munkát. Keres olyan ismerős anyukát, barátott aki add igazolást.
2014. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Érdekes...eddig nem kértek!!!

Csak most hogy szóltam nekik a melóvàltàsról.

2014. jan. 23. 20:02
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

1. vagyok.

Mi a fenének szóltál?? Amúgy ahol dolgozol ott nem adnának igazolást? Leellenőrizni nem fogják nekik pedig nem kerül semmibe csak egy A4-es nyomtatott papírba meg egy pecsétnyomásba.

2014. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Hogy hogy mi a fenènek???

Ha beteg és nem veszem fel a mobilt akkor hívnak a munkahelyen!!!

Ott meg szólnânak, boccs de anyuka màr x ideje nincs àllomânyba!

Mi a fenènek?

Gondolkozz màr!

Arról nem beszélve hogy a gondozónőnek a lànyàval dolgoztam. Szerined nem jutott volna a fülèbe?

2014. jan. 23. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!