Megtehetik ezt velünk?

Figyelt kérdés
3 pici gyerekünk van. a miatt h a gyerekek jó környezetben legyenek jó oviban stb,kibéreltünk egy házat. a tulajtól többször megkérdeztük,ugye hosszú távra adja ki mert 3 picivel- a legkisebb csak 4 hós!- nem szeretnénk ugrálni. nehéz döntés volt anyagilag,de megléptük. erre tegnap-2 héttel beköltözésünk után-közli a tulaj mégis meghirdeti eladásra,de majd kárpótol! most mit csináljunk, bármikor eladhatja a fejünk fölül amikro ott a szerződés? most majd naponta járkálnak át rajtunk idegenek h megnézzék a házat?? ingatlanos szerint ez egy vis major,ez van. nekem meg gyomoridegem van sirni tudnék a és a pasit jól nyakon vágni. aki ért ehhez kérem h irjon mi a fenét csináljunk! a bérleti szeződésben 1 év minimum van az sem ér semmit??
2013. febr. 21. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el a szerződésetek és nézd meg mit tartalmaz erre vonatkozólag. Ha semmit, akkor tanultok belőle és legközelebb nem írtok alá akármilyen papírt! Sajnálom egyébként!
2013. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha bérleti szerződésbem minimum 1 év van,akkor nem tehet ki!forduljatok ügyvédhez pontos felvilágosításért!
2013. febr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
na mi pont így jártunk pont most, én is kiírhattam volna a kérdést. Főleg mert 3 kicsivel nem olyan könnyű ám albit találni...itt is még csak lóg a levegőben a vevő tehát elvileg tetszik neki a ház gyakorlatilag nem tudom még hogy valóban elkel e. Az albérleti szerződésünk 1 évre szól majd határozatlanná válik ezt most néztem meg, de mi már 4 hónapja itt lakunk, tehát 6 hó maradt plusz 1 elvileg amit hagynia kell na most ezzel az a gond hogy 6 hó pont aug. telik le a gyerekeim meg szept.kezdik az ovit ugye és pont akkor költözködni nem túl szerencsés illetve akkor ha máshol találunk lakást ez az ovi nem is jöhet már szóba valószínű mert én szoktam hordani őket.
2013. febr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
utolsó! akkor ti maradhattok az 1 év leteltéig?
2013. febr. 21. 10:13
 5/9 A kérdező kommentje:
beszéltünk a tulajjal megmondtuk h ezt nem vállaljuk,adja vissza a kauciót hadd menjünk,ő meg keressen olyat akit nem zavar h árulják a feje fölött a házat-mert biztos van olyan is,én nem tudok ebben rugalmas lenni
2013. febr. 21. 13:52
 6/9 anonim ***** válasza:
3.vagyok igen mi maradhatunk aug.ig. Addig is keresgélhetem a megfelelőt.
2013. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát nálunk ez szóba se jött
2013. febr. 21. 13:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha az áll a szerződésben, hogy 1 évig, akkor 1 évig nem rakhat ki. Kivéve persze szerződésszegés esetén (mondjuk nem fizettek). Nehogy belemenjetek a költözésbe!
2013. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
megmondtuk h ezt nem csinálhatja de eléggé eelflegmázta. mindegy,megyünk,kauciót lelakjuk-ezzel nem tud mit tenni végül belátta. megyünk vissza sajátba nem kockáztatunk többet
2013. febr. 23. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!