Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Aki korán reggel viszi bölcsib...

Aki korán reggel viszi bölcsibe a gyereket, hánykor viszi? Hogy bírja a gyerek a korán kelést, és utána a délelőtti játékot?

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
6kor ébresztem. Simán bírja, mivel este időben, 8kor lefekszik. Nem szokott nyügösködni.
2014. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

6kor kelés, 6:30-kor indulás.

Este 8-kor fekszik

Nincs gondd

2014. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én reggel fél 6-ra viszem majd (még nincs itt az ideje) mivel 6ra megyek dolgozni.

4:30kor fogunk kelni,5 körül indulunk a buszhoz és fél 6-ra oda is érünk.

Kíváncsi leszek,hogy bírja majd a kisfiunk,de muszáj lesz neki valahogy átvészelni.

Most 5 hónapos,3 hónapon belül kezdenünk kell :-(

(sajnos később nem vesznek vissza a munkahelyemre,férjem még korábban kezd;de cserébe ebéd után el tudom hozni majd és miénk a délután)

2014. márc. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as nem irigyellek titeket! Nem is tudtam, hogy ilyen koran is lehet vinni oket.
2014. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pesten nem kedves utolsó hozászolo mert itt reggel 6 kor nyit a bölcsi .
2014. márc. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3as vagyok,egy Csongrád megyei kisvárosban sok szülő kérte,hogy nem lehetne-e valahogy megoldani,legalább a dajkanénivel.Így is van megoldva,negyed 6 körül ott a dajkanéni és fél 6 körül már lehet vinni a piciket.

Én is csak így tudom megoldani,de cserébe miénk lesz a délután.Jobb lenne később,különösen,hogy nagyon pici lesz,mikor kezdni a bölcsit,de nincs más választás.Örülök,hogy itt legalább van rá lehetőség.

2014. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

3-as!Minden tiszteletem a tiéd!És minden anyáé,aki ezt végig tudja csinálni.De pár hónaposan....tényleg le a kalappal!

Ha rajtam múlna,10-12 éves koráig otthon maradhatna a szülő.Betegeskedések,tanulás,kicsi kor.Persze,ha van rá igény.

2014. márc. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6:30-kor nyit a mi bölcsink csak :(


A reggeleink sietősek, mert 3 gyerek van. Egyelőre két helyre (ovi-bölcsi) szeptembertől már három helyre kell vinni őket reggel. 5:50-kor keltem a gyerekeket, 6:30-ra a két nagy az oviban van, utána megyünk a bölcsibe. Koránkelést jól bírják, időben fekszenek, de noszogatni kell őket reggel állandóan, mert simán leülnének játszani.

2014. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!