Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ciki ha csörösböl iszik a...

Ciki ha csörösböl iszik a gyerek aki 3 éves reggel este kakaót? Elvegyem töle?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd el tőle. Meg tudja ő már inni minden gond nélkül pohárból is. A csőröstől meg jobban romlik a foga.
2013. júl. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hagyd. Ha iszik pohárból is, az még belefér, hogy reggel este így issza.


Kislányom kb. 2 héttel a 3. szülinapja előttig cumisüvegből itta reggeli tejitalt, de rossz volt már és nem veszünk már újat. Most már a bögréjéből issza.

2013. júl. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pohárbol iszik amugy perfektül de valahogy nyüsszög a sörös miatt esténként
2013. júl. 18. 09:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csőrösből issza, de csak este és csak a kakaót, mert akkor már nyűglődik, és a bögréből a nyakába borítja, mert fáradtan már nem figyel. Szerintem ezzel semmi gond nincsen. ezen kívül mindig pohárból, vagy bögréből iszik.
2013. júl. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha gyorsan megissza, nem rágódik rajta sokat, szerintem hagyd. Gondolom fogat úgyis mostok, és nem eszik egész nap édességet a gyerek.

Az én 2 évesem még cumisüvegből issza a tejet este, és hajnalban. Eszem ágában nincs elvenni tőle. Ez nála az alvási rituálé része.

2013. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem unokatesóm decemberben lesz 13 és minden este csak úgy tud elaludni hogy csőrösböl iszik :)
2013. júl. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!