Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Év végén minden gondozónéninek...

Év végén minden gondozónéninek adtatok ajándékot, vagy csak a csoporton belüli két gondozónéninek? Vagy csak a sajátnak?

Figyelt kérdés
Hogy illik és mit?
2014. máj. 13. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ossze nyitható csoport szobák voltak. Ket csoport, negy gondozonovel. A gyerekeknek persze volt "sajat" gondozonojuk es a masik gondozono a sajat csoportjukból. Mi ugy csináltuk, hogy a sajat gondozono kapott valami ajandekot -pl kaveskeszletet- a parja, a csoport masik gondozonobe szinten, csak kisebb értéket. A masik ket gondozono virágot es csokit kapott.
2014. máj. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nálunk ugyanilyen a csoportszoba. Én vmi szép cserepes virágra gondoltam a sajátnak,meg vmi egyszerű szép ékszerszett és bonbon, a többinek meg egy doboz merci. Igy kevés? Vagy a saját szobás nem saját néninek is adjak vmi pluszt? Mit?
2014. máj. 13. 10:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez igy eleg.m
2014. máj. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ballag a gyermeked?
2014. máj. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy bölcsiben van e ballagás,de igen,mert szeptembertől óvodás lesz.
2014. máj. 13. 11:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj bölcsiii, bocsánat! Ovira gondoltam! :)
2014. máj. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

dettó ilyen bölcsi, mi csak a saját csoport 2 gondozónőjének, a dadusnak és az intézményvezetőnek vettünk ajándékot. utóbbinak mondjuk csak virágot. többi háromnak ugyanazt. virág és jelképes ajándék. de ezt csoport-szinten. ballagásra.

aztán mi a két gondozónőtől még külön elbúcsúztunk utolsó napon (augusztusban) saját ajándékkal, amit a gyerekkel együtt csináltunk.


mi nem csak a saját gondozónőtől búcsúztunk, majd 2 évig volt bölcsis, nagyon szerettük a másik csoportbéli gondozónőt is. főként, hogy ő volt az állandó, a sajátunk időközben nyugdíjba ment, újat kapott a gyerek.

2016. febr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!