Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Anyukák, normális az hogy a...

Anyukák, normális az hogy a fiam minden alkalommal amikor bölcsibe/napközibe megy, pár nap után NAGYON megbetegszik? Többi lent.

Figyelt kérdés
Január eleje óta 25 napot volt bölcsiben, azon kívül folyamatosan beteg. És kizárólag torokgyulladása van, több napos magas lázzal, a mostani addig fajult hogy 10 nap után kórházba került kiszáradással, már 4 napja 39 fölötti láza volt, nem eszik, nem iszik, a gyógyszert kihányja, végre kaptunk beutalót az orvostól a kórházba. Ezt a bölcsiben kapja el? Elvileg nem szabad beteg gyerekeket vinni, mégis van aki elviszi betegen és megfertőzi a fiamat? Mikor lesz ennek vége, mert egyre durvábban zajlanak le a betegségek?
2014. máj. 20. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:
ELVILEG nem szabad, gyakorlatilag felkúpozva beviszik, mert féltik a munkájukat. Az nem érdekli őket, hogy más gyerekét kórházba juttatják. Készülj, mert ez lesz az oviban is. Nálunk még a skarlátos gyereket is beviszik.
2014. máj. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ezért vettem ki bölcsiből,mert nekünk nagyon eldurvultak már a betegségek.Nem tudom beviszik-e a beteg gyereket,elvileg ugye nem lehet bevenni,de valami csak volt,mert mióta nem bölcsis azóta nem beteg,előtte meg mi is többször kötöttünk ki kórházban.Ja,és jövünk,megyünk,sokat van emberek,gyerekek (EGÉSZSÉGESEK) között,és nem beteg.
2014. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!