Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Beszoktatás alatt mennyit...

Beszoktatás alatt mennyit sírt a gyereketek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
semennyit...bement és rögtön jól érezte magát...én sírtam kint:)))))
2014. jún. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek :) Nagyon anyás, most el sem tudom képzelni, hogy jól fogja érezni magát egész nap a bölcsiben. De szerintem nekem még nehezebb lesz. Létezik olyan, hogy nem vagy csak alig sírdogál egy 2 éves kisgyerek a bölcsiben?
2014. jún. 15. 17:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Létezik, az enyém sem sírt a beszoktatáskor, csak én kint a többi anyukával. Rossz hallgatni, ha bent keservesen bömböl, de az is, hogy ha nem, mert ott vinnyogtunk, hogy nem is hiányzunk, nem is szeret????


De utána voltak olyan napok amikor nem akart menni és az elfehéredő ujjakkal az ajtófélfába kapaszkodó üvöltő gyereket alig lehetett betuszkolni.

2014. jún. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne. Ha sír akkor vajon meddig?

Pár perc és megy játszani vagy akár egész nap? Hogy van ez?

A gondozónők vajon foglalkoznak a sírós gyerekekkel?

2014. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem sírt. Nagyon jól érezte magát. 16 hónaposan került be.
2014. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nallunk 1 het volt a beszoktatas.

Elso nap ott jatszottam vele 1 orat. Jol elvolt

Masodik nap ott jatszottam vele fel orat es otthagytam 1 orara. Mikor eljottem akkor picit sirt utannam. De mire leertem a lepcso alljara mar nem hallottam a sirasat.

Harmadik nap vittem ket orara akkor sirt amikor atadtam de szinten csak par percig.

Negyedik nap fel napra vittem delelott 9-tol-12:30-ig. Ekkor ebedelt ott eloszor. Atadasnal egy picit ismet sirt de utanna nem volt vele gond. Jol evett es mikor mentem erte akkor aludt. Igy megvartam amig felebred, nem akartam ebreszteni. :)

Otodik nap hagytam ott egesz napra (ami nallunk azt jelenti, hogy reggel 9-tol deltan 3-ig). Mar atadasnal sem sirt reggel, hanem jobban erdekeltek a szonyegen levo jatekok.

Hetvegen tartottam tolle, hogy 2 otthoni nap utan hetfon megint sirni fog de nem sirt egyaltalan es azota sem.


Ami nallunk nehezseget jelentett az volt, hogy a bolcsibe ebed utan csak 1 orakat aludt (gondolom uj kornyezet, uj jatekok, izgalmas dolgok...). Otthon viszont akkar 3 orat is aludt ebed utan egyhuzamba. Emiatt mikor mentem erte delutan 3-kor hulla faradt volt. Ennek ellenere nem sirt vagy nem volt nyugos csak az autoba hazafele belaludt es 5 ora elott fel nem lehetett volna ebreszteni mert akkor vege a vilagnak. Ennek a kovetkezmenye az volt, hogy este 8 orakor meg teljes gozzel randalirozott es 10 elott szinte alig tudtuk letenni az amugy mar este 8 orakor alvo gyerekemet. A bolcsibe eltelt kb. 1 honap mire normalisan ott is vegigaludt ebed utan 2 orat. Ettol a perctol nem volt semmi gond.

2014. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon sokat sírt, ha kimentem, azonnal rákezdte, és az elején csak kis időkre hagyta abba. Szörnyű volt, ráadásul ő nem pityereg, hanem jó hangosan visít, mindenhol hallottam, hogy sír, és sírtam én is. Aztán elég sokat hiányzott betegségek miatt, és az egyik végére elkezdte emlegetni a gondozónőt meg a bölcsit, és mintha elvágták volna a sírást, azóta szívesen megy. Pedig én már majdnem ott tartottam, hogy megoldjuk akárhogy-valahogy, de nem viszem többet.
2014. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Istenem, micsoda baromságokat kérdeztek itt. MI AZ? HOGY A GONDOZÓNŐK FOGLALKOZNAk-E MAJD VELE??? Te aki ezt kérdezted, mit gondolsz a gondozónőkről? A kérdésed árulkodik. Mért, szerinted nem fog mindent megtenni a csoport és mindenki nyugalmának érdekében, hogy a gyereked megnyugodjon? Szerinted alig várja már, hogy síró kölköket lásson és majd hagyja őket ordítani napestig, mert neki ez ám a jó buli!
2014. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!