Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kinek hogy megy a beszoktatás...

Kinek hogy megy a beszoktatás oviba? Volt már beteg a gyereketek mióta megkezdődött az ovi?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Aug.20-a után kezdtük az ovit. Egyszer volt lázas egy pénteki napon, a hévégére már jól volt. A beszoktatás könnyen ment, mert mi rendszeresen jártunk előtte játszóházba. De még így is az első két hétben minden reggel sírni kezdett, amint öltözni kezdtünk, hogy nem akarok oviba menni, de amint odaértünk, mint akit elvágtak, vidáman ment be a csoportba.

A betegségektől én is félek, szerintem majd ha bejön a ködös-nyirkos-esős idő, akkor lesz igazán.

2013. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát igen. Mi 2-án kezdtünk oviba járni. Középső csoportosok vagyunk, de már pénteken a kislányomnak 39 szombat-vasárnap meg 40 fokos láza volt!!! Nagyon nehezen tudtam levinni, állandóan hűtő fürdőztem szegénykét meg felváltva kapta a lázcsillapítókat. A doktornő azt mondta az oviba szedhetett össze valami vírust:((((

De tavaly is így kezdtük, aztán jó ideig nem is vittem oviba. Egyébként meg mi is vittük egész nyáron mindenhova, soha semmi baja nem volt. Bezzeg az óvodában mindig össze szed valamit. Nekem az ovi egyenlő a betegséggel!!!!! Azt a sok beteg, tüsszögő, taknyos gyereket ami ott van. Szerintem csak akkor kellene KÖTELEZŐVÉ tenni az óvodát 3 éves kortól , ha biztosítani tudják a gyerekek megfelelő ellátását, étkeztetését,mozgását és a kisebb csoport létszámokat!!! És nem összezsúfolni 28 gyereket egy kis csoportszobába .

Én személy szerint NEM szeretem az óvoda intézményét!!!

A kis és középső csoportos gyerekekkel minimálisan foglalkoznak.

Reggel beviszed a tiszta, egészséges, boldog gyereket és délután, koszosan,fáradtan, éhesen, betegen hozod haza.

Hogy miért koszos, azért mert nincs az udvaron fű és a porba, homokba, sárba játszanak.

Azt is nehezen tudom elfogadni, hogy ez természetes. Mi??? Az hogy egy egyes szülők betegen viszik be a gyerekeket, azt, hogy a poharakat nem mossák rendesen el,azt, hogy az udvaron egy pohárból 10-15 en isznak? Azt, hogy egymás arcába tüsszentenek és köhögnek?

Nekem ez a véleményem.

2013. szept. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kislányom most kezdte szept. 2-én, és köszöni szépen, 3 nap dráma után imádja, aminek szívből örülök..:-))

Még nem beteg, de már kicsit folyik az orra...:-((

Igazából már ez is jó, azt hittem 3 nap után 2 hetet itthon leszünk...:D

2013. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!