Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Gondózőnőként szeretnék...

Gondózőnőként szeretnék elhelyezkedni, motivációs levelet kell írnom?

Figyelt kérdés

Valaki segítene?


Köszönöm. :)



2014. júl. 17. 15:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2014. júl. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bp,de nem az a lényeg...
2014. júl. 18. 19:02
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Egyébként miért ne kellene írni? Szerinted enélkül honnan tudja majd a munkáltatód, hogy téged mi motivál???

Ja és nem gondozónő vagy, hanem kisgyermeknevelő, ezt jó, ha megjegyzed! :)

2014. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló:


Ki írta itt Neked h nem kell? Azt írtam,h nem az a lényeg h melyik városban.


Nagyon okos vagy :) de szakszerűen lehet így is meg úgy is mondani. :)

2014. júl. 19. 18:55
 5/16 anonim ***** válasza:

A gondozónő már nem szakszerű ;) Majd rájössz, ha elkezdesz dolgozni :)

Nem is kellett volna feltenni ilyen kérdést egyébként, főnökként te is elvárnád, hogy a leendő alkalmazottad leírja a motivációs levélben azt, hogy őt mi motiválja, miért akar épp ott dolgozni.

2014. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Kedves Kérdező! Olvasd már el a kérdésed? "Motivációs levelet kell írnom?" Erre írta a válaszoló, hogy miért ne kellene? Ne háborogj, írd le érthetően a kérdésed. Segítene valaki motivációs levelet írni? Egyébként tényleg illene egyedül összehozni egy ilyen levelet.
2014. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel így a kérdést mert egy mondatban szerettem volna megfogalmazni...


Senki nem háborog,csak nem kell bunkózni,ha már segítséget nem akar/tud adni vki...


De mindegy,megoldom a levelet. :)

2014. júl. 20. 15:29
 8/16 A kérdező kommentje:
a gondozónő kifejezést a sok éve pályán lévő kisgyermeknevelők is használják,de biztos jobban tudod. :) ezen nem veszünk már össze. :))
2014. júl. 20. 15:31
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, mert régen a gondozónő kifejezés volt szakszerű, de most már a kisgyermeknevelő. Nézz meg pár állásajánlatot, szinte már mindenhol ezt a kifejezést használják. Ha pedig valóban szeretnél elhelyezkedni, akkor az önéletrajzodba ne azt írd a betölteni kívánt munkakörhöz, hogy gondozónő... Ha elfogadod a tanácsom... ha nem, az a te bajod! :)
2014. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%
Most az neked nem volt segítség, hogy leírtam, hogy igen, kell motivációs levél? Az agyam eldobom tőled :D
2014. júl. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!