Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Milyen márkájú benti cipőt...

Milyen márkájú benti cipőt vegyek bölcsibe?

Figyelt kérdés
[link] Ez nagyon tetszik, de ennyit nem szánnék rá. Hasonlót olcsóbban tudtok ajánlani?
2014. júl. 20. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Tesco-s Cherokee vagy F&F cipő is van ilyen minőségű, és fele ennyiért. És iszonyú tartós, nekem a nagylánynak kellett csak venni, azóta már a 3. gyerkőc hordja, és még mindig egyben van.
2014. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Az auchanba vettem neki egy sima kis vaszoncipot, csatos az eleje. Kis vekonyka egyszeru. Es kb 1300-1500 Ft korul volt. Totalisan megfelel. 18 hos a lanyom.
2014. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából valami köztes megoldás érdekelne, 3000-4500 ft-ot szánnék rá. Egész nap abban lesz, ezért valami jobb minőségűt szeretnék venni.
2014. júl. 20. 17:38
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Tiszta bőrt vegyél, szandált, mert bent fűtenek, meleg van. Ha műbőr, izzad benne.

Ne sajnáld rá a pénzt, ezt fogja hordani napi szinten több órán át, ez alakítja majd a lábát!

Fontos hogy jó cipő legyen!

D.d. Step, elefanten

2014. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
deicmanban vagy a ccc néz szét .ott is vanak a te kategoriádba cipök talán .
2014. júl. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Mivel a picid egész nap ebben a cipőben lesz és még fejlődik a lába, járása, ezért NAGYON fontos lenne, hogy BOKAFOGÓS lábbelit nézzél (tépőzáras szandál, mert bent ugye mindig meleg van).

Ebben a cipőben tölt a legtöbb időt.


Ha neked nem ez a szempont, akkor a brendonnál olcsóbb és JOBB minőségűek a ZETPOL vászoncípők- de ezt én a nagycsoportos ovis fiamnak vettem és nem napi használatra (arra még mindig bokafogós).


Érdemes benézned pl. a CCC üzletekbe, sok jó minőségű cipő van, esetleg deichmann.

Nekem a gyerek lábának egészsége többet számítana, mint a design.

Szép napot.

2014. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. A Deichmannba voltam. Az Elefanten tetszik, de nagyon zárt. A CCC jó ötlet, szétnézek ott is. Ill. a Zetpol-t is nézegettem neten, de eddig nem hallottam véleményt róla. A szandit én azért nem szeretném, mert használtuk váltócipőnek eddig a D.D. step szandiját, ha mentünk valamilyen foglalkozásra, de nagyon kemény, merev, szerintem csúszni-mászni, guggolni benne nem kényelmes. Az utcai használatra való.
2014. júl. 21. 13:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha módod van rá,bőrt vegyél, vagy jó minőségű vásznat. A tépőzáras azért jó, mert úgye önállóságra is serkentik a böcsiben a kicsiket és nagyon örülnek amikor egyedül le tudják venni a cipőjüket, mert ilyenkor a gondozónők megdícsérik őket.A talpa ne legyen merev, inkább szandált vegyél a benti meleg miatt, tartsa a bokáját.Én annó siestát vettem neki, de megteszi olcsóbb is.Kínait ne vegyél.
2014. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!