Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsis gyereketeknek az...

Bölcsis gyereketeknek az összes ruhájába és cipőjébe beleírjátok a jelét vagy a nevét?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem beleírtam, hanem rendeltem víz- és izzadságtűrő többrétegű cipőcímkét (a fél párba is elég :) és bevasalható, illetve felvarrható jeleket (kinek mi a kényelmesebb)



[link]


Nem került sok pénzbe, de ha ezt nem szeretnéd, akkor egy alkoholis filc is jó lehet a cimkébe.

Igen, mindegyikbe beletettem, mégis sok holmink tűnt el (valószínűleg szándékosan sajnos...)

2014. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak azokba írtam bele, ami a zsákjában volt. Amiben vittem, azokba nem írtam bele. Én filctollal írtam a nevét a címkére. Egy ruhánk sem tünt el, szerencsére jó volt a közösség.
2014. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmibe sem írtam bele. Annyit azért minden gondozónő meg tud jegyezni, hogy melyik gyerekről vette le a pisis ruhát. Nem kell őket hülyének nézni:)
2014. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Enkinem nézi őket hülyének.. Az ovoda ezt kérte és kész.. sok nem pisis ruha keverdik össze így könyebb nekik meg a gyerekeknek is...stb..
2014. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És ki nézi őket.... bocsi telefonról vagyok.
2014. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bölcsi is pont ezért kéri a jelzéseket..
2014. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Jégtánc ***** válasza:
Nálunk sem kérték a bölcsiben,semmibe sem írtam bele a nevét.Nem keveredett még el semmi.
2014. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, a gondozónők tudják, hogy melyik ruha / cipő melyik gyerekhez tartozik, és azért nagy általánosságban a gyerekek is tudják (a saját cipőjét és szandiját hozza el a polcról, stb.)
2014. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt mondták a bölcsibe, hogy a cipőbe írjam bele, ezért kérdeztem, hogy a ruhába is bele kell-e írni. Köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 24. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!