Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Beszoktatás Apukával?

Beszoktatás Apukával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 évesünk szeptembertől megy bölcsibe. Én részmunkaidőbe megyek vissza dolgozni, heti 3 napot augusztustól. Férjem szabadságot vett ki, hogy be tudja szoktatni a kislányunkat, de már az ő szabija is kevés arra a 2 hétre. Szerintetek a szabadnapjaimon leválthatom őt a beszoktatásban? Tudom, ezt nagyon ellenzik.


Másik kérdésem, hogy nem baj, hogy nem én szoktatom be? Imádják egymást, de mindenhol az anyuka a beszoktatós!


Köszönöm!


2014. júl. 31. 06:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb otlet váltásban beszoktatni....

Apuka mehet végig siman.

2014. júl. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj, hogy ő??

Nyugodtan szoktassa be végig apuka.

2014. júl. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Persze,nyugodtan. Jo olvasni, hogy apuka igy reszt vesz a gyerek eleteben. Beszoktatast sem kell tulmisztifikalni, nem lesz baj, ha parszor te viszed.
2014. júl. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Csak annyira mondják, hogy 1 ember szoktassa be, hogy félek, hogy emiatt nehezebb lesz, de ugyanúgy kötődik hozzám és az apjához, szerintem mindegy neki.

2014. júl. 31. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!