Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Beszoktatás alatt 2 napig nem...

Beszoktatás alatt 2 napig nem én viszem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kislányom hamarosan kezdi a bölcsit, én már dolgozom. A két hetes beszoktatás 2. hetében itthon leszek, de az első beszoktató héten szerdán és pénteken dolgoznom kell, így a férjem vinné és lenne ott a lányunkkal. Már ennek is örülök, mert úgy volt, hogy nem kapok szabadságot. Nagy gond, hogy ezen a 2 napon az apukája viszi? Őt is imádja, úgy mint engem, ha ez fontos. A gondozónők megengedik ezt?


2014. aug. 25. 13:25
 1/5 A kérdező kommentje:
25 hós a kislányunk.
2014. aug. 25. 13:25
 2/5 anonim ***** válasza:
26 hós a kisfiam, mi jövő héten kezdjük a beszokatást, és a férjem fogja csinálni, mert ő tud eljönni, én mindössze 1 napra tudnék. Közben kiderült, hogy a férjem se tud eljönni a két hetes beszokatásból 4 napra :( Így mi is váltva fogjuk csinálni vagy ötletem sincs, mit tegyünk. A bölcsiben azt mondták, egyvalaki csinálja, legalább az első héten egyvalaki legyen vele...
2014. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most szokott be. Csak az első 2 napban lehettem bent vele, azóta beviszem, bent marad és érte megyek. Nekünk egy nap volt, hogy mama ment érte, reggel megbeszéltük és örült neki. Szerintem 2 nap nem probléma, csak beszéljétek meg előtte, hogy tudja, hogy kit várjon. Az én kisfiam szépen elfogadta, hogy anya dolgozik.
2014. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg kell hogy engedjék, de függ a gyerekedtől is mennyire ragaszkodó. Ez neki is új helyzet, első sorban rád van szüksége. De az is lehet, hogy jó tesz, mert hamarabb beszokik.
2014. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így tudjuk megoldani.
2014. aug. 27. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!