Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szeretnék visszamenni dolgozni...

Szeretnék visszamenni dolgozni, de nincs aki vigyázzon a gyereke. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

18 hónapos a kisfiam. Szeretnék dolgozni, jól jönne a pénz és már hiányzik is a munka. De nincs bölcsi ahova berakhatom, ami van, az nagyon messze van, oda autó nélkül nem tudom elvinni. Autóval a férjem jár dolgozni, teljesen más irányba. Családtag nincs aki vigyázna rá, a nagyszülők dolgoznak. Otthonról végezhető munkát nem találok, ami van az mind átverés. 4-6 órás munkának örülnék a legjobban, de azt sem lehet találni.

Hogyan tovább? :-(


2014. aug. 29. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Családi napközi.
2014. aug. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A babysitter és a családi napközi pedig olyan drága, hogy elmenne rá az a pénz amit keresnék ha dolgozom.....

Ti ezt hogy oldanátok meg?

2014. aug. 29. 16:40
 3/12 anonim válasza:

Akkor legyen ez a munkad. Vigyazz egy vagy ket gyerekre akiknek az anyukajuk dolgzni szeretne de nem tud a pici miatt.

Hirdess neten.

2014. aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szia! Nem lehetne úgy megoldani, hogy arra felé dolgozzál, amerre a legközelebbi bölcsi van, és, akkor úgy tömegközlekedéssel menet közben "le tudnád adni" a kisfiadat, és mikor végeztél a munkahelyeden hazafelé beugranál érte. :)
2014. aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jár autóval közeletekből valaki abba a bölcsibe.Kifizetitek a fele benzint és te is és ő is jól jár.
2014. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is mentem volna már vissza,de meg kell várnom míg a fiam ovis lesz! 3 nap és az lesz!

Addig is gőzerővel keresem a melót,de nehéz úgy,hogy mindenkinek jó legyen!

2014. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A férjed munkahelyéhez tartozó bölcsibe add be a papirokat, oda felfogják venni és a férjed fogja tudni majd vinni.
2014. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A tömegközlekeés se egyszerű. Vidéken lakunk, oda vissza másfél órát buszozni egy másfél évessel, hóban szélben esőben, hááátt nem tudom mennyire kivitelezhető....

Pont a távolság miatt itt nem "szokás" bölcsibe adni a gyereket, senkit se ismerek akinek oda jár a gyereke.

Nyitnék én családi napközit, de semmilyen ilyen irányú végzettségem nincsen, gondolom az azért kellene.

Úgy érzem patthelyzetben vagyok....

2014. aug. 29. 16:54
 9/12 A kérdező kommentje:

A férjemnek meg teljesen kiszámíthatatlan a munkaideje, soha nem lehet tudni mikor végez... ő egyébként is úgy áll, hozzá, hogy az ő gyereke márpedig nem megy bölcsibe....

Én viszont dolgoznék. 1,5 éves, egyelőre elvagyunk a gyedből meg a férjem fizetéséből, de a gyes már elég komoly érvágás lesz... addig meg már csak fél évem van.... nem egyszerű kisgyerekkel munkát találni, azért akarok jóelőre gondolkodni.

2014. aug. 29. 17:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pedig azt fogom csinálni,hogy 1 órát buszozok a kicsivel,mert helyben nincs munka,35 km-t utazuk.A megálló 10 perc bicajjal,igen,hóban,fagyban,napsütésben stb...

Másképp nem tudom megoldani.Így is "varázsolni" kell lakcímet,hogy felvegyék a gyereket,apukámnál fogunk lakni.

Helyben hiába vennék fel,nem érek be a munkahelyemre,később meg nem lehet kezdeni.Ha végzek,akkor meg nem érnék oda a gyerkőcért.

Inkább együtt buszozunk hajnalban,aztán jövünk vissza kora délután,mint,hogy éhen haljunk a gyesből.Nálunk tényleg nincs más alternatíva.Ahol a férjem dolgozik,ott nincs bölcsi és még az ovi is 7kor nyit;ő is 6ra jár.

2014. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!