Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nagybátyám felesége nemrég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagybátyám felesége nemrég megszökött egy pasival és három gyerekét az apjuknál hagyta. A pasi kisemmizte, becsapta, ezért most szeretne visszamenni a nagybátyámhoz. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Elküldeném az anyjába a híd alá. Ha egy fa** miatt képes volt otthagyni a gyerekeit is, akkor felőlem ott pusztulhat el, ahol van.
2013. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Mivel a feleségem, ezért tetőt biztosítanék a feje felé...építenék neki egy kutya házat.

[link]

2013. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Megmondanám neki, hogy természetesen a gyerekeket - előzetes megbeszélés és egyeztetés alapján - bármikor láthatja, de szó sem lehet róla, hogy hazajöjjön.

Ha nem kellettünk, amíg volt más, akkor utána se kelljünk, amikor nem jön be a számítása. Ezt sem a férjjel, sem a gyerekekkel nem lehet megcsinálni.

Ő úgy döntött anno, hogy elmegy. Rendben, felnőtt ember, menjen, ha menni akar. De tudnia kellett már akkor is, hogy visszaút nincsen, ez nem csiki-csuki játék.


(A mi anyukánk dettó ezt csinálta, úgyhogy talán ezért érződik kicsit indulatosnak a válasz. Ő is vissza akart jönni... Apukánk szó szerint ezt mondta, amit most leírtam. IGAZA VOLT!!!)

2013. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Én nem hagynám az utcán élni, ez evidens, hiszen a gyerekek anyja. Elég volt a gyerekeknek hogy az anyjuk rosszat tett, nem kell, hogy az apjuktól is ilyenfajta viselkedést tanuljanak. Persze csak addig élhetne ott amíg talpra nem áll, visszafogadni ezek után nyilván nem fogja, hiszen ha egyszer lelépett bármikor megteheti megint.
2013. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

"Elég volt a gyerekeknek hogy az anyjuk rosszat tett, nem kell, hogy az apjuktól is ilyenfajta viselkedést tanuljanak."


Inkább azt kellene látniuk hogy az apjuk mennyire kihasználható minden komoly következmény nélkül? Nem hiszem hogy ilyen példát kéne mutatni nekik...

2013. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja és én természetesen nem fogadnám vissza. Már az hogy váratlanul megszökött ráadásul egy másik pasival az a gerinctelenség fogalmát bőven kimeríti. De emellé még az is jön hogy a három gyerekét is otthagyta, kezdjen velük a férj amit akar. Még az egyedüllét is jobb mint egy ilyen "társ". (Az más lett volna ha van a nőben gerinc és leül közölni a férjjel hogy neki ez így nem jó, válni akar és beszéljék meg hogy hol lesznek a gyerekek.)

Otthagyta a sz@rban a másikat és most jó lenne visszamenni, de nekem nem tollas a hátam. Ugyanazt érdemli amit ő tett a férjével.

2013. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 6-os valaszoloval teljesen! En is anya vagyok, de h a gyerekeimet nem hagynám senkiert es semmiért az is biztos! Szóval, en a férj helyében egyértelműen nem fogadnam vissza es ebben az esetben nem lehet meg arra sem hivatkozni, h de a gyerekek anyukajarol van szó es nekik szükségük van az anyukajukra! Ez nem igaz! Nem mindig jo. Ez a megoldás! Valamikor az apa sokkal értelmesebb, mint az anya es jobban tudja nevelni a gyerekeket! Ismerek ilyen példát! Viszont, azon kívül, h természetesen nem engednem vissza, meg is buntetnem, h nem engedem egy jo darabig lássa a gyerekeit! Később kaphat némi lathatast, ha már szenvedett eleget es tanult a leckebol, nehogy mással is megcsinálja! Es igen, lehet kegyetlen, aljas, rosszindulatú noszemely vagyok, de a gyerekeknek sincs szüksége ilyen anyara! Már egy ideig így is nem látták őt, gondolom szörnyű lehetett nekik, de majd megértik ok is, egyszer már túlélték, fog menni meg egyszer!
2013. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám is ugyan ezt csinálta, csak három évig csalta is előtte, aztán röhögve közölte (azok alatt az évek alatt meg minden pénzünket és értéktárgyunkat elhordta, amit apa nem látott, mert külföldön dolgozott, nekünk meg nem hitt), hogy ő most elmegy.

Fél év múlva visszasomfordált, apám befogadta, mi meg a húgommal elcuccoltunk :) Úgy döntöttünk, hogy nem vagyunk hajlandóak ilyen emberrel egy fedél alatt élni.

2013. szept. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 acelsziv ***** válasza:
Mi a fejlemény?
2013. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!