Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nálatok hányadik napon történt...

Nálatok hányadik napon történt meg az ottalvás? Sírás nélkül ment?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
3. napon. Első napon ott voltunk másfél órát, ő játszott, én néztem a sarokból. Második napon ott hagytam délelőttre. Harmadik napon egész napra, nem volt gond, nem sírt. Másfél éves.
2014. szept. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Enyém 2 éves.
2014. szept. 5. 13:19
 3/9 Jégtánc ***** válasza:
Nálunk a beszoktatás első hetében,pėnteken.Hétfői nap kezdtük még márciusban.Akkor ott voltam vele,nem aludt el.Hazahoztam.Következő héten már ott aludt.Kint vártam ha esetleg mégsem alszik el.Nem volt gond.
2014. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Jégtánc ***** válasza:
84%
Ja sírás nélkül ment.
2014. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4. nap. Volt egy kis sírás, de szerintem ez normális.
2014. szept. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az oviba a kisfiam 1-2 nap alatt beszokott. Egy ideig nem aludt ott, aztán igen,de soha nem sírt. Lányom 2 hétig sírt...
2014. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bölcsiben dolgoztam, nagyon változó volt a dolog. Volt, hogy a kicsi második nap elengedte anyuka kezét, mondta, hogy te most menj szépen haza, uzsonna után találkozunk. De volt olyan is, amikor a kisember végigüvöltötte szegénykém az egész napot, pedig nem maradt ki a beszoktatás. Köztük minden volt. Volt olyan, aki csak evéskor sírt, mert arról jutott eszébe, hogy hiányzik a mama, volt olyan, aki nem tudott elaludni. Általában egyébként az ottalvás először nem megy sírás nélkül, akármennyire is próbálkozik a dadus. 10-ből van mondjuk 2, esetleg 3 tünemény, akinek ez problémamentesen sikerül, van 5, akivel nap közben nincs probléma, egyszer-egyszer eszébe jut, hogy mama, és kis sírás az alvásnál, és a maradék 2-3 végigsírja a napot.
2014. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 lilluli0361 válasza:
A lány unokám meglátta a sok gyereket és játékot és köszönés és puszi nélkül otthagyta a lányomat. A fiú unokámmal győzködni kellett.
2014. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20%
7-ke , ha bölcsődében dolgoztál tudnod kell ,hogy nem dadusok (ők óvodában dolgoznak az óvónők mellett )és most már nem is gondozónők ha nem kisgyermeknevelők foglalkoznak a bölcsis gyerekekkel. Kérdezőnek: nálunk a második hét hétfőjén mutatják meg a gyermeknek az ágyát és megbeszélik vele hogy holnap majd pihenhet rajta. Keddtől kezdődik az ott alvás, ha először csak egy kicsit üldőgél rajta és nem akar lefeküdni az már fél siker de az anyuka végig kint ül az átadóban egész alvásidőben. azért végig mert a tapasztalat azt mutatta hogy ha azt mondták a kisgyermeknevelők ,hogy anyuka jöjjön vissza 1/2 2-re ,soha nem tartották be az időpontot és többnyire 3 órára jöttek a gyerekért aki persze hamarabb felébredt és sírt az anyuka után ,így a többi gyereket is felébresztve és a szülőt hiába hívták telefonon,nem tudták elérni. Ezért változtattak ezen és inkább ott kell maradnia a szülőnek addig amíg fel nem ébred a gyermeke.
2014. szept. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!