Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők nektek erről mi a...

Szülők nektek erről mi a véleményetek, vagy hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Ma a munkatársam (aki a legjobb barátnőm) mesélte hogy a lány aki 13 éves elmondta neki, hogy a 15 éves barátja megujjazta. Mire a barátnőm azt mondta, nem zavarja mert ettől nem lesz terhes a lánya.

Meg a lánynak megvan engedve hogy egy év múlva a ballagása után nála aludjon a barátja.

Szzerintetek?



2014. aug. 18. 17:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Ilyenkor teszem össze a 2 kezem, hogy fiam van. Anyuka túl laza szülő szeretne lenni, jót nem tesz vele, az biztos.
2014. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Erre nem lehet mit mondani... Van aki így csinálja van aki úgy. Én persze nem engedném de hát úgyis megoldják anélkül hogy a szülő tudna róla. :/ Egyre hamarabb kell a gyerekeknek szexuális felvilágosítást tartani. Majd ha ne adja isten a ballagás után terhesen vagy nemifertőzéssel megy haza a kislány átértékeli anyuka a dolgot... Akkor lehet jobb lenne a lelkének, "hogy én nem engedtem, de nem tudtam róla"...
2014. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%

Szép kis anyuka, nem csak azért, mert túl laza, hanem, hogy a lánya ilyeneket elmesél neki és még tovább is adja...

Ezen kívül a kiscsajnak a magánügye, hogy kivel mit csinál.

2014. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
miért mit kellett volna mondjon nleki? lehordja mfele kis k-nak és veszítse el örökre a bizalmát? tiltsa el őket egymástól? eső után koponyeg az összes ilyesmi. ..szerintem a barátnőd tuldja mit csinál, neki nem fog hazudni a lánya arról, h kivel mikor hol van..
2014. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Az ujjazásban tényleg nincs semmi,nem lesz ettől terhes a lány. Másrészről jó ha egy anya-lánya kapcsolat olyan amiben mindent megbeszélnek,de nem kellett volna az anyukának ezt világgá kürtölnie
2014. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Elég fura értékrendet sikerült átadnia....szerintem ez szörnyű.


Az jó, hogy legalább elmeséli neki...de attól még nem jó, hogy ez megtörtént.

2014. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
És mindenki le lett pontozva...
2014. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem meg pont, hogy jó. Legalább bitalmas kapcsolatuk lesz, anyuka el tudja magyarázni, hogy hogy védekezzenek, a csajszi el meri mesélni, ha kiszakadt az óvszer, ilyesmi

Saját példa: Akárhogy tiltottak a szextől, merthogy egy büdös, mocskos kva leszek ha szexelek, szexeltem. Ha suliban, akkor suliban (tornateremben tanítás után), a városban is elbújtunk számtalanszor az akkori barátommal, aki már a férjem. Együtt aludni sem engedtek minket, de azt is megoldottuk. Sokkal jobb lett volna, ha lazák lettek volna a szüleim, mert nagyon rosszul bírom a stresszt, de én az az ember vagyok, aki igenis megvalósítja azt, amire vágyik. Szóval, ha ilyen gyereke van valakinek, akkor hiába hozod viszed az iskolába, ott is simán szexel. Most sem érzem magamat boldogtalannak ezek miatt. Gyerekem sem lett 16 évesen, nemibeteg sem vagyok, és csakis 3 emberrel csókolóztam, 2-vel feküdtem le, az egyikük pedig már a férjem.

2014. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Ti tényleg normálisnak tartjátok, hogy egy 13 éves gyereket megujjaznak és ez egy anyát nem zavar? Hová fajul ez a világ??? 1. vagyok.
2014. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

Most komolyan azok vannak felpontozva, akik szerint normális, ha egy 13 éves KISlányt megujjaz a barátja?! És azok le, akik szerint ez szánalmas?! Mindenki egy ribizli volt 13 évesen, vagy mivan(bár szerintem azok pontozgattak fel és le akik ugyanugy 13 év körül vannak és ugyan ezt csinálják...)

Büszke lehet magára( minden ilyen lány, és az anyjuk is) hogy ilyen jól sikerült nevelniük a gyereküket.


14/L-aki büszke rá, hogy még ölelésnél és kézfogásnál nem ment tovább egy fiúval. ( félreértés ne essék, nem vagyok sem ovis szinten agyilag, sem ronda. Csak tudjátok nálam van egy szint, amit egy fiúnak meg kell ütnie), bár ahogy látom ez másoknak nincs meg, a lényeg, hogy 12-13 êvesen már szüzek se legyenek, mert az "menő", és ahogy olvasom az anyja is ezt tanítja nekik....SZÁNALMAS

2014. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!