Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Voltunk szoktatáson a bölcsibe...

Voltunk szoktatáson a bölcsiben, sok minden naaagyon! Nem tetszett, most mit csináljak? Már sehol nincs hely szerintem, de a bölcsi meg kéne.

Figyelt kérdés
A gondozónő végig hozzám sem szólt szinte,de még nem is ez lenne a baj,hanem a kicsihez sem..3-4 gyerek folyamatosan sírt,volt ott 2 hete beszokott is,de egyiket sem vigasztalták egyszer sem,egy kisfiút durván magához húzott egyszer és rákiabált,h ha nem hagyod abba a sírást,nem tudom mit csinálok veled...az benne az ijesztő.h az sem zavarta őket,h ott vagyok...mit csinálhatnak,ha nincs ott szülő????nagyon megbántam,h oda írattam be,de most már mit csináljak?Oda nem nagyon szeretném többet vinni...segítsetek,voltatok már ilyen helyzetben?Mit csináljak?
2014. szept. 17. 12:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs máshol férőhely, akkor sokmindent nem tehetsz. Vagy marad itt és kihúzza ezt az 1 évet, vagy beadod fizetősbe, pl családi napközibe, ha megteheted anyagilag.
2014. szept. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem beszélsz a vezetővel, hogy ez itt normálisnak mondható viselkedés-e a gondozó részéről. Ha nem talál benne kivetnivalót, akkor ne vidd oda tovább.
2014. szept. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Ez a legtobb helyen igy megy. Nem csak bolcsiben,ovodaban is.
2014. szept. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
elvinném onnan. Ha máshová nem megy, akkor családi napközibe.
2014. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3-as :tényleg így megy a legtöbb helyen?Én nem gondoltam volna...amúgy most hívogatom a többi bölcsit,hátha lesz vhol még hely,de még a családi napközik is tele vannak...
2014. szept. 17. 13:16
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem így megy, nem ez a normális, hidd el. A mi bölcsink nagyon szuper volt, pedig állami, nem fizetős. Vidd addig, amíg muszáj, de közben keress másikat, akár fizetőst. Én nem vinném ide.
2014. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszi utolsó,most megnyugodtam,h vannak még jó bölcsik és gondozók,mert ez szerintem sem normális,én nyugtattam azt az idegen,zokogó kislányt,taknya-nyála egybe volt,egyszer sem törölték le neki,amíg ott voltam
2014. szept. 17. 13:33
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Ez kicsit se normális, és belenyugodni sem szabad! Én elvittem hasonló bölcsiből a kisfiamat egy nap után, pedig fizetős "elitbölcsi" lett volna. Beírattam államiba, (év közben, külön engedéllyel, és igenis volt hely, pedig megyeszékhelyen lakunk) ott találtam neki egy szuper gondozónőt. Ha te lennél kisgyerek, mit várnál el anyukádtól? Na, tedd azt, és mindketten meg fogtok nyugodni ;)
2014. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Szegénykék. Nálunk mindenki nagyon kedves volt a gyerekekkel, ölben voltak, játszottak, énekeltek, simogatva altatták őket, figyeltek rájuk. Olyankor is minden így volt, amikor nem tudták, hogy látom/hallom. A fiam imádta, és én is, pedig először tele voltam félelmekkel, pont attól tartottam, amit írtál. Remélem, találsz másik helyet.
2014. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%
Na igen ennyit arróül, hogy kell a gyereknek a bölcsi.
2014. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!