Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek van jelentősége,...

Szerintetek van jelentősége, hogy mikor adom be (betegségek szempontjából) a gyereket a bölcsibe? Úgy értem vagy őszi/téli időszak, vagy tavaszi kezdés lenne.

Figyelt kérdés

2014. szept. 26. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem mindegy.Májusban ment bölcsibe,végig taknyolta a nyarat,aztán ősztől meg szinte állandóan beteg volt.
2014. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindegy. Az enyém februárban kezdte, aztán nyárig úgy járt, hogy 1 hét bölcsi 2 hét itthon. Most 3 hete kezdte, 1 hetet már volt itthon (igaz, abból nem volt mind rendes betegség)
2014. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy!
2014. szept. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

pedig már kezdtem megnyugodni, hogyha jön a jó idő, akkor kevesebb betegséget kapna el.

Pedig dehogy! :(

2014. szept. 26. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!