Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsikezdés után más szülő...

Bölcsikezdés után más szülő is hetekig beteg?

Figyelt kérdés
A beszoktatás 3. napjától beteg vagyok. Vírus... Két antibiotikumon már túl vagyok. Szinte már jól voltam, amikor újrakezdődött az egész. Apánál szintúgy. Kislányunk nem volt beteg. Orra folyt kicsit, de nem volt vészes. Létezik, hogy hozza haza a bölcsiből a vírusokat nekünk?! Mit csináljunk?
2014. okt. 29. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Virusra antibiotikum????? Ezert nem gyogyulsz meg...
2014. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Eletemben nem hallottam meg ilyet. Se olyat, hogy virusra antibiotikumot szedjen valaki....
2014. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szólók is írták, vírusra nem kell antibiotikum. De jó esély van rá, hogy a 2 antibiotikum kúra olyan szépen legyengítette az immunrendszered, hogy azért nem gyógyulsz meg.
2014. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk is ez van. Kisfiam szept-ben kezdte a bölcsit, én már 2* voltam beteg, férjem is 1* (előtte évekig nem volt beteg) Hiába szedjük a C vitamint, ezen úgy tűnik túl kell esni, nekünk szülőknek is.
2014. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Talán nem kellene birkaként vásárolni nyakra-főre a doktorbácsi által felírt antibiotikumokat, hanem valódi értékes dolgokkal kellene helyette tunningolni a szervezetedet, és akkor talán nem lennél folyton beteg. Bár, az intelligenciádból ítélve (vírus- antibiotikum) ennek nem adok sok esélyt...
2014. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egyetlen értelmes választ, oda ment is a zöld kéz! Az utolsó pedig egy bunkó, de gondolom nem én vagyok az első, aki ezt mondja. Nem is kérek több választ.
2014. okt. 29. 22:02
 7/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Szedj probiotikumot, mondjuk Normafloret, az visszatelepíti a jó baktériumokat, amiket az antibiotikum kinyírt. Mellé nagy adag C vitamint javasolnék. Mielőbbi gyógyulást!

2014. okt. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5ös, de mit kellett volna szednie, ha az orvos írta fel neki? Antibiotikumot nem adnak recept nélkül....akkor talán mégsem a kérdező intelligenciájával van baj.
2014. okt. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%
Dehogynem adnak, utolso....
2014. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
en kb 6 honapja vagyok 1-1 het megszakitassal beteg. Szinten bolcsis a lanykam. Szedtem en mar mindent, eszem a zoldseget, gyumolcsot... Es igen, adnak virusra antibiotikumot, de akkor, ha felulfertozodik. Pl ramegy a tudore...
2015. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!