Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Csak abba a kerületbe iraathat...

Csak abba a kerületbe iraathatom bölcsödébe a gyerekemet ahova lakcímileg be vagyok jelentve?

Figyelt kérdés

Albérletben lakunk, december végén költözünk az új helyre, a mostani kerülettől jóval messzebb.

Állandó lakcímem a szüleimhez szól, de innen több mint 1 óra az út a másik kerüelti bölcsihez.

Albérleti szerződés sem lenne elég?


2014. nov. 3. 05:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Önkörmányzat- és településfüggő, hogy fogadnak-e olyan babát a bölcsibe, akinek a címe más körzethez tartozik.

De annyira telítettek az állami bölcsik, hogy még lakcímkártyával is várólistára kerül az a kisgyerek, akinek a szülei nem hátrányos helyzetűek, vagy nem egyedülálló a nevelő. Egy albérleti szerződés nagy valószínűséggel nem lesz elég.

Én Pest megyében élek, itt érdeklődtem. Az ország többi részéről nem tudok nyilatkozni.

2014. nov. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!