Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Másnak is ilyen nehezen ment...

Másnak is ilyen nehezen ment a beszoktatás?

Figyelt kérdés

2 éves a lányom,most kezdtük a bölcsit.

Volt a múlthéten 2 napot,de beteg lett és utána itthon volt.

Az a 2 nap jól telt,tetszett neki,játszott.

Most tegnap mentünk megint,eltelt 2 nap,de katasztrófális a helyzet.

Sír,csak az ölemben ül,mondja,hogy menjünk haza.

Volt ma vagy 2x hogy arrébb ment 2 métert játszani,de már első szava volt,hogy anya....

Aztán ki kellett mennem tegnap az irodába,10 perc volt,mikor elmentem szépen játszott, megyek vissza és a szoba közepén ordított,sírt utánam.

Annyira el vagyok keseredve.Mondjátok,hogy lesz jobb is majd. 2 hetünk van beszokni,de aggódom,hogy menni fog e. :(((


2015. febr. 17. 14:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
ez teljesen normális reakció :) azt jelenti, hogy jó a kapcsolatotok, kötődik hozzád , ahol a gyerek berohan az anyját le se sz..-va és később se jön ki rajta az, hogy bölcsis lett (mert vannak gyerekek akik pár héttel utána kezdenek sírni, amikor úgymond leesik nekik, hogy ez már minden nap így lesz ), ott a legtöbb esetben probléma van a szülő-gyermek kapcsolatban, szóval bármilyen hülyén is hangzik, örülj neki, hogy ilyen nehezen megy, mert az azt jelenti, hogy nagyon jó a kapcsolatotok :) és ige.. nyugodj meg jobb lesz és élvezni fogja a bölcsit (egy bölcsis gondozónő)
2015. febr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
*igen
2015. febr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
nem, és szerencsére más gondozónőnek nem is az a véleménye, mint az 1. válaszolónak
2015. febr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
1-es: Te jó nagy baromságot írtál!
2015. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem írt olyan hatalmas baromságot az első válaszoló. Egyedül azzal nem értek egyet hogy a legtöbb esetben probléma van a szülő-gyerek kapcsolattal a könnyen beszokó gyerekeknél. De tényleg van olyan gyerkőc akinek később esik le, hogy ez most már mindig így lesz :) Nálunk az első 2 hét volt nehéz, aztán imádta a bölcsit a lányom.
2015. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Akkor vegyük kicsit máshogy a kérdést. Miért is érezné jól magát a gyerek egy tök abnormális közegben, ahol csakis az a cél, hogy ő csak egy legyen a sok közül és minél jobb tucat gyerek váljon belőle? Egy inteligens gyerek ezt már megérzi 2 évesen is akár. Elég sokat folgalkoztam a témával és arra jöttem rá sajnos, hogy a bölcsödéknek,óvodákna,iskoláknak távolról sem az a cálja, hogy okos, inteligens gyerekeket majd felnőtteket termeljenek ki.. Sajnos egész másról van szó..
2015. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
mondhatjátok hogy baromság, de én dolgozom ott és én látom :) nem azt mondom,(és nem is azt írtam)hogy minden esetben de sajnos a legtöbb esetben ki szokott derülni, hogy valami probléma van a szülő-gyerek kapcsolatban (vagy otthon van probléma ami miatt nálunk érzi biztonságban-jobban magát)ez sajnos tény és nem feltételezés...
2015. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
7# Tudják ők, hogy úgy van csak nem akarják beismerni. Ezért pontoztak le.
2015. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
nem a minden szót használtad, csak egyértelműen azt sugalltad, hogy örüljön a kérdező, mert ha ez másképp lenne, az nagy valószínűséggel mégiscsak problémát jelentene. Két dolog nem stimmel csak: 1. lehet hogy náluk nincs rendben a szülő-gyerek kapcsolat 2. másnak meg lehet, hogy rendben van a sírás hiánya mellett is.
2015. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8: pontosan hogy is van?
2015. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!