Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit szólnál, ha a bölcsised...

Mit szólnál, ha a bölcsised lecserélt felsőjét vastagon rászáradt főzelékestül vagy bugyiját vastagon rászáradt kakival kapnád vissza?

Figyelt kérdés
A mi bölcsinkben ez így megy. Nem azt várom, hogy mossák ki, de jól esne, ha legalább egy kis vízzel kilötykölnék a friss cuccot és nem büdös ruhákat kellene hazavinnem és otthon küzdeni a rászáradt cuccal.
2015. márc. 10. 17:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

hazaviszem beáztatom és kimosom

és nem akadok ki ezen ....


hmmm nem tudom hány gyerek jut egy gondozóra de tuti több mint neked otthon

szal hidd el elég sok a gondjuk ezen felül is !

2015. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

A kakin fintorognék, mert az elég undi.

De amúgy meg fognám, beáztatnám és kimosnám egy szó nélkül. Nem várnám el, h X gyerek mellett még ruhákat is mossanak.

2015. márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Hát igen, nyilván nincs erre idejük, sok gyerekre kell figyelni, nem valószínű, hogy ez belefér az idejükbe. Csak előáztatod és utána kijön az!
2015. márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Mit szólnék, semmit? Én is így kaptam mindig vissza, kimostam és kész. Nem hiszem, hogy a két gondozónak még mosni is lenne ideje 30 gyerekre.
2015. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
vinnék váltóruhát amúgy is,és megkérném szépen őket,hogy ha kakis cseréljék ki neki.a kaja meg kíbirja hazáig rajta. szerintem olyan picikkel van bőven egyéb dolguk
2015. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A csanában nálunk ilyenkor mindig beáztatják, de ott csak 7-8 gyerek van bent egyszerre, szóval van erre idejük. Nagy létszámú bölcsiben elfogadnám, hogy így működik, nincs idejük rá.
2015. márc. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. Én is kimostam eddig is és ezután is ki fogom mosni. Szólni pedig nem szóltam érte. De személy szerint én azt gondolom, hogy egy kis vizes kilötykölés nem tart tovább 1-2 percnél, és én megcsinálnám, nem esne le a karikagyűrű az ujjamról. Egyébként annyira azért nincs nehéz dolguk a gondozónőknek, mert a fejenként 5-6 gyerek, de a sok betegség miatt inkább 2-3-4 nem hiszem, hogy több, mint az én hármasikreim.
2015. márc. 10. 17:28
 8/17 anonim ***** válasza:

nekem az nem tetszene, hogy míg a gyerekkem kéne foglalkozni, addig a gyerekek ruháit lötykölnék ki. na meg vízesen nem is szívesen hoznám haza a ruhákat.

a kakis bugyit én eleve a kukába dobom, a főzelék meg kijön mosógépben is, nem kell beáztatni hozzá ha leeszi magát a gyerek

2015. márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Egy bolcsis gondozonak nem az a dolga, hogy a gyerekek ruhait mossa, vagy aztassa.Ennyi erovel mar az osszes gyerek valtoruhajat moshatna hasznalat utan.Sot ha vasalna is az megjobb lenne nem?Az eszem megall...

Engem inkabb az zavarna, hogy ha ezt megis megteszi, addig ki felugyel a gyerekekre.Masreszt vizesen sem kellemesebb hazavinni a ruhat mint budosen, beaztatni pedig otthon is ugyan annyi idobe telik, max tovabb hagyod a vizben.

2015. márc. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én szeretném kimosni a ruháit, akár kakis, akár ételfoltos, ezt senkitől nem várnám el. AZ ÉN DOLGOM.
2015. márc. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!