Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Tudnátok segíteni, kedves...

Tudnátok segíteni, kedves bölcsis anyukák?

Figyelt kérdés

A fiam augusztusban lesz 2 éves, most adódott egy kihagyhatatlan lehetőség, igaz sok-sok szerencsével, de így nekem is van már állásom, ez ma derült ki, eddig gyesen voltam.

Szerdán kezdek, de a párom is dolgozik. Kb 2-3hetet tudunk elgereblyézni a nagyik közt, de bölcsire is gondoltunk.

Ha van hely a kiszemelt bölcsiben, akkor ilyenkor is felveszik a fiam, vagy csak Szeptemberben?


2015. jún. 1. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ilyenkor csak nagyon indokolt esetben és nagyon nagy szerencsével vesznek fel. Ez nyilván területileg változó. Az a baj, hogy lassan jön a nyári zárás, mire beszokna, már vége is. Nálunk ez július 13. Hely sem nagyon van, mivel akinek bölcsis korú a gyereke, már beíratta szeptembertől, így év közben úgy van üresedés, ha a 3 éves gyerekek átmennek az oviba és a helyükre veszik a kicsit. Viszont oviba is ősztől kora tavaszig veszik át a gyerekeket. Tehát aki most bölcsis, az valószínűleg már őszig az marad, tehát nem lesz kieső. Ha mázlid van, lehet költözés, vagy eleve üres hely egy csoportban, de erre kicsi az esély.
2015. jún. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Maximum marad a CsaNa.. :)
2015. jún. 1. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Az en fiam marciusban kezdte a bolcsit, akkor lett hely. Elozo ev nyaran jelentkeztunk be. Szerintem mashol sem csak szeptemberben van kezdes, bar a varolista eleg altalanos.
2015. jún. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!