Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen márkájú cipőt vegyek a...

Milyen márkájú cipőt vegyek a gyermekemnek? Megerősített kérgűnek kell lennie és belül sima, tehát mindenféle emelés (hosszanti, haránt) nélkülinek, a supinált sem jó!

Figyelt kérdés
Sajnos lábdeformitás miatt kellene megfelelőt találnom. Neten kutakodva olvastam pl. a Falconról vagy a Superfitről, hogy ezeket ajánlják, mert nincs bennük hosszanti (haránt)emelés, de eddig még nem találtam köztük ilyet 25-ös méret felett.
2015. febr. 26. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen lábdeformitás miatt? Nem ajánlottak semmit az ortopédián?

Érdemes lehet venni dd stepet, mert annak van olyanja ami teljesen sima belül, vagy ki tudod venni a talpbetétet és beletenni másikat, sőt van is hozzá úgy tudom olyan talpbetét talán egyenes léptető a neve, így nem lesz benne harántemelés. Ami még jó és teljesen sima az az Elephanten a deichmannban.

2015. febr. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
O-lába van, de nagyon! Ezt mondta az ortopéd orvos, legyen megerősítve a kérge, hogy tartsa a sarkat, az sem kell, hogy tartsa a bokát! A DD Step-et nem ismerem, az Elephantennek sajnos nincs megerősítve a kérge! Csak úgy kilehet venni belőle a betétet? Nincs leragasztva?
2015. febr. 27. 09:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan van 25-ös méretben, hogy ki lehet szedni, így láttam legalább hol tart a lába a növésben és a vásárlásnál is jobb volt így látni, hogy jó lesz :) De lehet van amelyiknek le van ragasztva nem tudom, de ennek nincs, viszont van benne valami emelés, de az csak a talpbetétnben
2015. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a Memo cipőket ajánlanám. Hosszan előrevezetett kérge van, és diagnosztikai talpa. A talp kopása alapján lehet hozzá betétet is venni. Nektek talán pronációs betét kellene. De szépen megmutatja a diagnosztikus talp.

[link]

2015. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ennek a Memo cipőnek tulajdonképpen teljesen normális a talpa és ha használat után mutat valami problémát, akkor lehet hozzá venni megfelelő talpbetétet?
2015. febr. 27. 15:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Teljesen lapos belül.
2015. febr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét tippet! Utánuk érdeklődöm!
2015. febr. 27. 15:28
 8/8 Mahhoo3-3 válasza:
Szerintem a timerlandem cipők jók. Amik nubuk hol vannak mert azok kemények. Vastag a talpa de belül sima. Nekem nincs semmi baja a lábának, de én azt hordom mert nagyon jók. Nem tudom anyagilag h álltok, mert kb 45 000 Ft egy pár. (Ami nekem van, lehet h van olcsóbb is)
2015. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!