Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Be lehet-e adni egész napra...

Be lehet-e adni egész napra bölcsibe a gyereket, ha csak 4 órában fogok dolgozni?

Figyelt kérdés
Még kicsi a gyerkőc, de 2 éves kora után vissza kell mennem dolgozni. A unkáltató felajánlotta, hogy mehetek 4 órában is ha akarok. Nem a településen dolgozok, így délben nem tudnám elhozni, csak kb fél 2 fele. Akkor meg ugy tudom alszanak, így egész napra kellene beadnom. Azt tudom, hogy kérnek munkáltatóit, abban pedig benne lesz , hogy 4 órában dolgozok. Valakinek van tapasztalata ilyen ügyben?
2015. jún. 29. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Természetesen, be lehet, hiszen nem tudod megoldani az utazás miatt, hogy délre odaérj érte. Az, hogy hány órát dolgozol, az őket nem érdekli, a lényeg az, hogy dolgozol.

A bölcsiben általánosan 11.30-tól ebédelnek és déltől alszanak a kicsik.

Vannak ismerőseim, akik kötetlen munkaidőben dolgoznak, mégis egész nap (uzsonnáig) van ott a gyermek, mert így folyamatos a napirendje, nincs szétzúzva, hogy egyik nap délben jöhet, másik nap csak négykor.

Megmondják, mikortól van uzsonna, addigra mész érte.

2015. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor megnyugodtam :)
2015. jún. 29. 15:51
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Persze!Az én lánykám is 2 évesen ment,kötetlen munkaidőben dolgozom,mégis egész nap bölcsiben van.Kell Neki a rendszeresség.A gondozók is azt javasolták,hogy ne rángassam jobbra-balra.Én kb. 9-re viszem,és 4 körül hozom haza.Ebédig kint vannak,aztán alszanak,3-kor uzsonnáznak,és aztán mennek ki.Ha nagyon vacak az idő,akkor bent játszanak.Az enyém konkrétan imád bejárni.Hidd el,jó helye lesz!Legalább is a mi bölcsink messze földön híres a jó bánásmódról,gondozókról,körülményekről.
2015. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen be lehet adni egész napra .
2015. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. júl. 1. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Én mindig fél 3-kor hoztam el a gyereket, pont amikor ébredtek.

Nekem nem lett volna szívem egész napra ott hagyni őt, amikor én már bőven ráérek.

2015. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó:"igazad" van.Az a fél-1 óra baromi sokat számít!Ráadásul igazi hülyeség pont az uzsi előtt elhozni,amikor az pont az együttlétükről,önálló,időbeni evésről szól....gratulálok!Arról nem is beszélve,hogy nálunk a gyerekek kb.3/4 3-3-ig alszanak,ergo el sem hoznám(mivel nem lenne szívem felébresztetni)
2015. júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

Köszi, hogy szidsz.

Nálunk, képzeld el, fél 3-kor ébredtek a gyerekek. És azt is képzeld el, hogy a gyerekem nem szerette a bölcsit. Így jobb volt neki, hogy elhoztam ébredéskor, mintha még szenvedtetem ott másfél órát.

Különbözőek vagyunk, ezt miért nem lehet megérteni.

Ha a gyerekem ordított volna, hogy maradni akar, nyilván engedem neki, de ő alig várta, hogy eljöjjön.


Valószínű majd a kérdező is kitapasztalja, hogy mi a jó a gyerekének.

2015. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha meg nem szerette nagy gonoszság volt,hogy bármennyi időre is otthagytad....na,ehhez mit szólsz?!
2015. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Meglátjuk! Remélem, hogy szeretni fogja:)
2015. júl. 14. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!