Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogyan éli meg a bölcsődét...

Hogyan éli meg a bölcsődét egy kisgyerek, ha még mindig szopik?

Figyelt kérdés
Jobban megviseli a beszoktatás,mint a többi gyereket? Az a helyzet,hogy jelenleg 26 hónapos a kisfiam,szeptembertől mehet bölcsibe,de még mindig cicizik. Ráadásul nem csak reggel-este. Èn magam is már szeretném,ha leszokna,de nem tudom elválasztani.

2015. júl. 13. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Ha nem csak reggel-este, akkor igen. A beszoktatás is megviselheti, ehhez jön a szopizás elhagyása.


Szerintem legalább a nap közbeni szopit hagyjátok el addigra.

2015. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Bölcsiben dolgozom, biztosan állítom, nincs az a gyerek, akit szoptatás közben be tudtunk volna szoktatni. Sok nekik.
2015. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát ez az! A kérdés csak az,hogy hogyan?
2015. júl. 13. 15:11
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Hát ez érdekes, második. A húgom is bölcsődébe dolgozik és még sosem okozott gondot náluk a buszokat ebből a szempontból. Az én gyerekemnel sem, aki szintén szoptatott volt még, amikor bölcsi kezdett. Picik csak, nem hülyék. Mind tudja, hogy azt csak anyától lehet kérni. Persze nyilván anyát első dolga az lesz, hogy bújik majd hozzád, ha mész érte.
2015. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
buszokat,.... Okos szótár program. Beszokas lett volna
2015. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
nem tudnál még várni egy kicsit a munkába állással kérdező? míg leszokik?
2015. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

én kb 5 hós korában olyan gyógyszereket kellett bevennem, amikkel 3 napig nem szoptathattam, ment a kuába a tej, fájt látni. a lényeg a lényeg, hogy babámnak meg se kottyant, hogy nincs cici..simán ivott cumisüvegből, csak nekem esett rosszul minden oldalról, hogy nem szoptathatom, nem is hiányzik neki...


a bölcsit elvileg nagyon élik, ha anyun azt látják, hogy ez jó, bennük is tudatosulni fog. de aki sír ha ott kell hagyni a kicsit, az a gyermek már bizonytalan lesz

2015. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
hát én nem találkoztam még bölcsit nagyon élő gyerekkel, legfeljebb olyannal aki nem egész nap sír csak pár percet, de olyat még nem, hogy örömmel menne.
2015. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Vagy leszoktatnám, vagy nem vinném még bölcsibe. Mondjuk én amúgy sem vagyok bölcsi párti, de szoptatás mellett biztos nem. Sok nekik.
2015. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Atyaég! Hát,köszönöm a válaszokat,de nyilvánelkerülte a figyelmet az a tény,hogy itt egy 2 év feletti kisgyerekről van szó. Ősszel már 2 és fél lesz,akár oviba is mehetne.Nem tudom meddig kellene várnom még a munkába állással,hiszen ha arra várnék,hogy egyedül szokjon le a ciciről,az elhúzódhat akár 4 éves koráig is. Egyébként örülök,hogy mindenkinek ilyen jó az anyagi helyzete,hogy akár iskolakezdésig is otthon tud maradni a gyermekével! Sajnos én nem tudok. Azért mégegyszer köszönöm a válaszokat,én nem pontoztam le senkit!
2015. júl. 14. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!