Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Beadnád a bölcsibe (16 hónapos...

Beadnád a bölcsibe (16 hónapos), ha csak próbaidős (3hónap) munkád van és utána ki tudja mi lesz?

Figyelt kérdés

jelenleg úgy néz ki, alkalmazna egy m.hely.

a gyerek bölcsibe adása, beszoktatása, voltaképp az egész eddigi életének felforgatása nem kis dolog, pláne, ha rokonnál se marad meg nélkülem egy percig sem(16 hónapos).

apja nincs.


nem tudom, hogy bizonytalanra vállaljak e ekkora tortúrát, vagy addig inkább vigyem csanába, vagy szitterhez.


2015. szept. 28. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Nem adnám be. A csana is pont ugyanilyen, az már csak részletkérdés, hogy fizetsz-e érte vagy sem. A saját szobájában, a saját játékai között egy bébiszitterrel több esélyed van, de a hozzászoktatás is tovább tart, mint 3 hónap. Túl kicsi még hozzá, egész egyszerűen túl korai.
2015. szept. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Beszoktatas egy-két hét. Hogy hely van e ilyenkor, az kérdéses. Nem tudom mennyit keresnel, de a bölcsi jóval olcsóbb, mint a csana, a bébiszitter meg ha napi minimum 8 óra heti 5 napon át, egy szakképzett gondozonovel havi 100 alatt nem lesz
2015. szept. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A 3 honapos probaido eleg altalanos. Mit ertesz az alatt, hogy "utana ki tudja mi lesz"?
2015. szept. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

állami bölcsibe fel van véve.



a próbaidő alatt azt értem, hogy 3 hónapon belül bármikor felmondhatnak és valahogy elég nagy a fluktuáció a cégnél..protekcióm nincs, ami bennt tartana.

szóval ha adnak is esélyt munkába állni, nem tudom megtartanak e

2015. szept. 29. 09:08
 5/9 A kérdező kommentje:
szóval ha felmondanának megint ott lennék, hogy nincs munkám, és akkor ki is tennék a gyereket talán a bölcsiből
2015. szept. 29. 09:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem teszik ki a gyereket. De amúgy meg nyilván ha felmondanak, keresel másik munkát.
2015. szept. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha megtehetném 2 éves koráig várnék a bölcsivel.(akkortól viszont szerintem már jót tesz neki)

Ha dolgozni kell, akkor mehet. Bármikor állsz munkába 3 hónap próbaidővel kezdessz. Valószínűleg ezen 3-4 éves koráig nem változtatnak.

2015. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen beadnám,még akkor is ha esetleg kirúgnának,mert lenne helye a gyereknek (nem raknák ki) neked meg ezáltal több lehetőséged munkát vállalni ami mint egyedülálló anyának,elég létfontosságú.Nem vagy ideális helyzetben de szerintem ez a legésszerűbb,és nem egyedülálló,hogy egy éves gyerek bölcsiben van (sőt...)
2015. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom 18 hónaposan kezdte most szeptemberben a bölcsit.

Rettentően féltem, hogy mi lesz vele, hogy fog alakulni a dolog?!

Konkréten az első hét második felében már elküldtek egész délelőttre, mert oly annyira elvolt nélkülem.

Második héten már csak beadtam és alvásidő végére érte mentem.

Lassan 1 hónapja jár bölcsibe és reggel úgy fut be a gondozónőkhöz, hogy öröm nézni.

Nem sír, eszik rendesen, nem sztrájkol.

Neki pl. jót tett. Viszont(!!!), ő két tesó mellett nőtt fel és az oviba már születése óta jött velem a tesókért.

Amint elkezdett mászni, 1 órát még simán ott töltöttünk az oviba, mert a többi gyerekkel játszott. :)


Szóval, át kell értékelni a dolgokat (megéri -e vagy sem). Illetve, te ismered a gyereked a legjobban.

Én azt tanácsolom, hogy keress egy olyan bölcsit, ahol van baba-mama foglalkozás (miénkbe pl. van) és menjetek el párszor. Csak, hogy szokja. :)

2015. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!