Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szülői értekezlet bölcsődében?

Szülői értekezlet bölcsődében?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


aziránt érdeklődöm, hogy - állami és magánbölcsiben is - szoktak tartani szülői értekezletet? Ha igen, ott mit beszélnek meg? Tudtommal a beszoktatás sorrendjén kívűl más megbeszélnivaló alig van. Felmerülő problémákat viszont hol beszélik meg? köszönöm!



2015. nov. 12. 11:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

állami bölcsi

"felvételi" után volt egy értekezlet,

aztán mikor már teljesen feltöltődött a létszám, tartottak egy kedves szülői értekezletet :)

(a beiratkozós az ugye általános, meg akkor ismerhettük meg a gondozónéniket, akkor beszéltük le a beszoktatást, a családlátogatást, és hogy miket kell beadni, stb.stb, mi a rendszer, stb.stb. a második meg a dátumok, ünnepek, fotózások, illetve a szülőket beszéltették, hogy kinek milyen változást hozott a bölcsi, hogy ment a beszoktatás)


szerintem hasznos dolog ez :)


szerintem ha a magánbölcsiben nincs ilyen lehetőség, akkor egyénileg kell felhozni a dolgokat. beszélgetni kell a gondozókkal, ez amúgy is fontos dolog, úgy gondolom.

2015. nov. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Állami bölcsi, szokott lenni (átlag évi 1-2 csoporton belüli, meg +1 össznépi azoknak akik oviba készülnek)
2015. nov. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nálunk most is volt egy szülői csak a csoportnak, amiről nem is tudtam...ma mondta gondozó, hogy dehát ő szólt nekem..aha...(2szülő volt csak jelen elmondásuk szerint)

azért nem semmi, hogy szinte szájról szájra terjedve lehet csak megtudni ilyeneket..(8-as voltam)

2015. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!