Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsődében szülői kérésre...

Bölcsődében szülői kérésre adnak C-vitamin cseppet a gyereknek?

Figyelt kérdés

Csütörtökön betaknyosodott, így betelefonáltam, hogy nem visszük, megvárjuk, hogy mi lesz belőle. Két nap alatt kiment belőle (pár családtag meg ágynak esett :)).


De biztos, ami biztos alapon C-vitamint kap még egy darabig. Van erre valami előírás? Ha bevinnénk C-vitamint, akkor beadhatják neki?


2015. okt. 11. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért otthol nem tudod beadni ?
2015. okt. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem. Bár nem is értem, miért kellene ezt ott beadni.
2015. okt. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A C-vitamin olyan, hogy ha egyszerre nagyobb dózist kap, akkor a felesleg a vizelettel távozik. Ezért érdemes egész napra eloszlatva, kisebb adagokat adni.


Ha nem lehet, akkor nem, akkor reggel meg este kap. Nem kardinális kérdés, de ha van rá mód, örülnék, ha napközben is kapna pár cseppet.

2015. okt. 11. 14:54
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

szerintem nem azzal van a gond, hogy megtudják-e oldani, hanem hogy akarnak-e ezzel foglalkozni.

mivel közös kancsó van, így csak az működne, ha étkezésekkor odamegy a gondozó, akinek ilyenkor egyébként ezer dolga van és csepegtet a tiednek a poharába.

nem hiszem, hogy ér ennyit, hogy még erre is figyeljen miközben épp 3 kakilnak, kettő felugrik, stb.


gyógyszert ugye nem szabad nekik beadniuk, így aszerint is megtagadhatja.


de amúgy bőven elég 3x egy nap, reggel, mikor hazaértek és lefekvéskor

2015. okt. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem adhatják be. Reméljük olyan bölcsibe jár a gyereked, ahol betartják az előírásokat.
2015. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem adnak be semmit, nem is adatnak. A gondozó nem orvos, nem gyógyszerész nem tudja ellenőrizni, hogy mi van az üvegben. Tilos neki beadni bármit is. Add a gyereknek otzhin
2015. okt. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se adják. Kapjon a gyerek reggel, amikor hazaértek, meg este elalvás előtt. Napi 3x már csak elég.
2015. okt. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!