Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mért van az, hogy beteg a...

Mért van az, hogy beteg a kislányom, és a bölcsisek azzal fenyegetnek, hogy kirugják a bölcsiböl ha sokat hiányzik?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki a dolog, hogy egy hétig jár, és rendszerint egy hétig otthon van, mert mindig elkap valamit sajnos :( Bölcsibe mondták hogy vigyem be betegen is! Én erre nem vagyok hajlandó, erre közlik hogy akkor elvesztheti a helyét is. Nem értem ezt a hozzá állást!

2015. nov. 16. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de azt nem hiszem, hogy a bölcsiben azt mondták, hogy vidd be betegen.
2015. nov. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

Melyik bölcsi ez?

Ez egyszerűen felháborìtó!!!

Ja vidd be mindenki betegedjen le és akkor az óvónénik nyugodtan kávézhatnának ,szép!!!

2015. nov. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
ez nagyon fura, nálunk, ha csak kettőt köhint, vagy egy árnyalatnyival sűrűbben folyik az orra, nemhogy bölcsibe nem vihetem, de még a közelébe sem :-S, volt olyan hónap, hogy csak egyetlen hetet ment, senki nem fenyegetett azzal, hogy elvesztheti a helyét, a legelső szülőin a legelső dolog volt, amit elmondtak, hogy NE VIGYÜK BE A GYEREKET BETEGEN!
2015. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Természetesen nem viszem be betegen, és épp ezért írtam, hogy felháboritó, hogy fenyegetnek, ez nevetséges :) állami bölcsi.
2015. nov. 16. 12:58
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

van orvosi igazolás minden esetben?


úgy tudom akkor rúghtaják ki csak a gyereket ha anyuka akar igazolni sok napot ugyanis csak 3-at igazolhat.

2015. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
*és fordítva. nálunk akkor rúgják ki, ha betegen bevinnénk..
2015. nov. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsődében nem csak három napot lehet igazolni!
2015. nov. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha van orvosi igazolásod akkor semmi gond.
2015. nov. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ha már felvették nem tehetik ki arról nem is beszélve hogy te fizetsz nekik
2015. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ezért kirugnák ,betegen vinéd be akkor szolnak a legtöbb bölcsiben .
2015. nov. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!