Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Egyik bölcsiből ki, a másiba...

Egyik bölcsiből ki, a másiba be, vagy ne járjon és legyünk létminimum alatt?

Figyelt kérdés

gyerekemnek c tartása van.

sehol nem foglalkoztak vele, 3 hónapos korától rohangáltam minden vizsgálatra pedig.

most, amikor menne a bölcsibe(1,5 éves-beszoktatás kezdete)tudtam meg, hogy másik bölcsiben van gyógytorna..

viszont oda csak szakvéleményezéssel mehet, ami még hónapok kérdése mire meglesz.

jelenleg már gyesen vagyok, egyedülálló, dolgoznom kellene..


most vagy beszoktatom az adott bölcsibe és a szakvéleményezéses tortúra után át a másikba...,

vagy pár hónapig ki kellene húznom gyesből, hogy ne romboljam le a gyerek lelki világát a bölcsiváltással?

munkahely még nincs kilátásban, mert mellettem van a gyerek így meg nem tudok munkába állni és sehol nem várnak rám, hogy "ok, majd kezdjen, nem tudjuk mikor, ha ön jónak látja..."


2015. nov. 18. 13:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
be kellene menned az önkormányzathoz, mert ilyen speciális élethelyzetekre adhatnak települési támogatást, ez önkormányzatonként eltérő, de mindenképp érdemes lenne megérdeklődni mik a lehetőségek.
2015. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Én magánfejlesztőt keresnék (mondjuk Dévényest) és hagynám a bölcsiben.
2015. nov. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
A telepulesi az nàlunk gàzàrtâmogatàst jelent. A dévényes meg kétszer is elkuldott azzal, hogy nincs lemaradàs, nem kezeli. A gyógytornàs bölcsit meg nem tudom fizetni.kellene a szakvelemeny az ingyenesseghez.azt fogom megsurgetni amikor idopontot kérek, amit irasban varnak
2015. nov. 18. 14:12
 14/27 A kérdező kommentje:
Csak szoval addig a mostani bolcsibe beszoktassam ugy latjatok..?
2015. nov. 18. 14:13
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekedről minden szakember, akinél jártatok azt mondta, hogy nincs semmi baja. Akkor mi a problémád?
2015. nov. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%

Te már tettél fel kérdést itt. Abban minden orvos hozzá nem értő volt, a bölcsibe pedig nem akartak felvenni a ygerekedet.

Mellesleg nincs olyan bölcsőde, amihez szakvélemény kellene

2015. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
2015. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Egy szoval nem irtam olyat hogy az orvosok nem ertenenek hozza nem ertem miert kell kuforgatni a szavaim.es a gyogytorna miatt kell szakvelemeny mert azzal ingyenes es atveszik abba a bölcsibe.amugy nem
2015. nov. 18. 15:26
 19/27 A kérdező kommentje:
Es nem felvenni nem akartak a gyereket hanem a beszoktatast akatjak hatra tolni hogy en legyek az utolso mert nincs munkam.
2015. nov. 18. 15:27
 20/27 A kérdező kommentje:
Azt irtam hogy az orvosok nem foglalkoznak vele ami igy is van. Most egyedul a pedagogiai szakvizsgalatban remenykedem.a gyerek c tartasos.
2015. nov. 18. 15:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!