Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Egyik bölcsiből ki, a másiba...

Egyik bölcsiből ki, a másiba be, vagy ne járjon és legyünk létminimum alatt?

Figyelt kérdés

gyerekemnek c tartása van.

sehol nem foglalkoztak vele, 3 hónapos korától rohangáltam minden vizsgálatra pedig.

most, amikor menne a bölcsibe(1,5 éves-beszoktatás kezdete)tudtam meg, hogy másik bölcsiben van gyógytorna..

viszont oda csak szakvéleményezéssel mehet, ami még hónapok kérdése mire meglesz.

jelenleg már gyesen vagyok, egyedülálló, dolgoznom kellene..


most vagy beszoktatom az adott bölcsibe és a szakvéleményezéses tortúra után át a másikba...,

vagy pár hónapig ki kellene húznom gyesből, hogy ne romboljam le a gyerek lelki világát a bölcsiváltással?

munkahely még nincs kilátásban, mert mellettem van a gyerek így meg nem tudok munkába állni és sehol nem várnak rám, hogy "ok, majd kezdjen, nem tudjuk mikor, ha ön jónak látja..."


2015. nov. 18. 13:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%
A pedagógiai szakvizsgalatnak konkrétan semmi köze a gyerek tartasahoz. A pedagógiai szakvizsgalat a gyerek értelmi képességeit, tanulási készségét vizsgálja. Bölcsődes korban ilyen nincs, lévén a bölcsőde nem pedagógiai intézmény, az egészségügyi ellátás része és semmi köze az oktatáshoz. Még valami marhaságot akarsz mondani?
2015. nov. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem ertem mit vitatkozol te velem folyamatosan.maga a gyogytornas bolcsi mondta hogy oket hivjam.ok tovabbkapcsoltak nemtom milyen osztalyra es mondtak hogy irasban kerjek idopontot.
2015. nov. 18. 17:54
 23/27 A kérdező kommentje:
pontosan, a pedagogiai szakszolgalat kapcsolt a szakertoi vizsgabizottsaghoz
2015. nov. 18. 17:58
 24/27 anonim ***** válasza:
44%
Mert folyamatosan kamuzol. A bölcsnek semmi köze nincs a pedagógiai szakszolgalathoz. Egészségügyi intézmény.
2015. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Irtam hogy milyen osztalyra kapcsoltak. Igy is eleg bajom van nemhogy meg azzal foglalkozni te mit hiszel mit nem.
2015. nov. 18. 18:07
 26/27 anonim ***** válasza:
62%
Semmi bajod nincs, csak amit magad találsz ki. A bolcsodenek nincs köze a pedagógiai szakszolgalathoz, utoljára mondom el. Az egeszsegugyhoz tartozik. Nyilván jobban tudom, mint te, lévén tobb mint 20 éve ezen a területen dolgozok.
2015. nov. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

nyilván neked mondta a bölcsi hogy kit kell hívni...

gondolom a bölcsi velük áll kapcsolatban, az járhat csak hozzájuk, akiről van szakvélemény.

van honlapjuk is, megannyi mozgásterapeuta tartozik hozzájuk..

2015. nov. 18. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!