Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Van olyan hogy a munkahely...

Van olyan hogy a munkahely kiadja a munkáltatóit a bölcsihez, de nem vesz vissza?

Figyelt kérdés
2016. febr. 19. 15:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem terhes nőről beszéltem, ők elég jól körül vannak bástyázva jogilag.

Nem is azt mondtam, hogy nem kell bíróságra menni. Csak megállapítottam azt a tényt, hogy bár elméletileg jogai és lehetőségei vannak a munkavállalóknak, sokan ezeket nem ismerik vagy nem elég jók az érdekérvényesítési képességük. Ez már inkább szociológiai terület, mint jogi. Sok olyan jelenség létezik, ami nem helyes, de attól még jelen van a mindennapokban és sokakat érint.

A családon belüli erőszak sem helyes, mégis rengetegen élnek benne és nem fordulnak segítségért, hasonló okokból. Megfélemlítettség, információhiány, stb, stb, stb.


Ezt értelmezted félre és erre reagáltál ismét arrogáns stílusban. A vitával nincs gond, de kulturáltan is ki lehet fejezni a véleménykülönbséget.

2016. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Àààà hagyjuk utolsó,mert szubjektìv kérdésben helye van a vitànak,de egy törvény az nem ez a kategória,ezen okból kifolyólag nem is értem milyen véleménykülönbségről beszélsz. Az a véleményed,hogy nem ez a törvény?

A terhes nőket meg nem is értem hogy kavartad ide?! De nem is érdekel igazàn. Tényeken nem lehet vitatkozni.


(Indoklàsként azzal,hogy a kollégàkkal nem jön ki vki,persze fel lehet mondani,csak sajnos ez nem rendkìvüli indoklàs,ezért az EBH azonnal visszaàllìtanà a munkaviszonyt- csak a pontossàg kedvéért)

2016. febr. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Iromànyodra reagàlva,ha ilyen ügyben mész az egyenlő bànàsmód hatósàghoz akkor 99%ban a terhes nő illetve a kisgyerekes anya javàra döntenek."


Te emlegetted a terhes nőket először.


Mivel volt hasonló perem és két hamis tanú odaállt mosolyogva elmondani, hogy nem jövök ki a kollégákkal, elkaszáltak. Pedig nem volt igaz, csak az adott kisfőnök (és a két haverja, akik tanúskodtak az ő kérésére) vissza akart vágni a per miatt. A többi kollégát pedig szóban figyelmeztették, hogy nem biztos, hogy jól járnak, ha tanúskodnak mellettem. Így senki nem akarta kockáztatni az állását, nem tanúskodtak.

Ennyit a törvényről. Te az elméletet mondod, én a gyakorlatot éltem át.

A bizonyítási eljárás nem annyira egyszerű, mint ahogy levezetted, kijátszható a gumiszabályok miatt.


De hogy neked legyen igazad, igen, én vagyok a tájékozatlan paraszt, te pedig az igazság bajnoka, a tévedhetetlen. Remélem, hogy most már jól fogsz aludni és lezárhatjuk a témát.

2016. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!