Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Medig lehet dolgozni egy...

Eszter2206 kérdése:

Medig lehet dolgozni egy kismamanak es mijen tipusu munkahely lenne jo ami kimeli az anyukat?

Figyelt kérdés
2016. jan. 29. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha jelenleg van munkahelyed, akkor beszélj a személyzeti osztállyal, hogy mit tudjak ajánlani. Kirpóbálod, és ha nem működik, azt érezni fogod.


Én Testocan éjszakai (nehéz áru) feltöltő vagyok, és 8.-ik héten elmentem TP-re mert megerőltettem magam. Ha tovább feszítettem volna a húrt már nem lenne meg a pici. Jelenleg otthon vagyok és várom hogy Május 23-án megérkezzen a kisfiam. (most már megszűnt az éjszakai műszak a mi áruházunkban is :) egyértelmű a csapatom szarabb fizuja.. )

2016. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én irodában dolgoztam, ügyfelekkel, a 37. hétig.

Igaz nekem teljesen problémamentes terhességem volt, tle voltam energiával.

2016. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Mit dolgozol? Milyen lehetőségeid vannak? Milyen végzettséged/munkatapasztalatod van?


Ezek nélkül nem igazán lehet válaszolni, mert hiába mondom, hogy jó munka banki elemzőnek lenni, ha csak nyolc általánosod van.

2016. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nincs munkahelyem aza baj
2016. jan. 29. 11:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

terhesen fel se fognak venni.

én irodai munkát végeztem,de kb. félidőig tudtam mert veszélyeztetett lettem hiába kimélő a munkahely ha a körülmények nem olyanok voltak,és a doki azt mondta h ne dolgozzak.

2016. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

terhesen sehova se vesznek fel.

Keresd fel a védőnődet és beszélgess vele, hogy milyen segélyekre vagy jogosult :(

2016. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól van a kismama, akkor akár az utolsó pillanatig is dolgozhat, ebben nincs kikötés. De ha nincs munkahelyed, így már nem fognak felvenni sehova sem.
2016. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Korábban mit dolgoztál?

Mihez értesz?

Milyen végzettséged van?

2016. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"mijen tipusu munkahely lenne jo ami kimeli az anyukat? " Ezt megmagyaráznád? Nem értem ezt a kérdést. Egyébként MILYEN!

Terhesen tényleg nem vesznek fel dolgozni, vagy legalábbis nem jellemző. Milyen végzettséged van egyébként?

2016. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Röviden leginkább olyan típusú lenne jó, ahová egyáltalán felvesznek.

Na de terhesen még tapasztalt sebészként se vennének fel sehova, az írásképed alapján pedig a kímélőbb irodai munkákra még nem terhesen se biztos, hogy bejutnál.

Nem különösebben szakképzett, üldögélős munkák pl. egyes gyári összeszerelősek nem műszakban (pl. telefonalkatrészek), de terhesen ide se fognak felvenni.

Próbálkozz ismerősöknél.

2016. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!