Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Milyen személyes ajándékot...

Milyen személyes ajándékot adhatnánk a bölcsis gondozónéninek?

Figyelt kérdés
Nagyon szereti a kisfiam és én is, maximálisan meg voltunk vele elégedve az elmúlt egy évben. Most babát vár és a héten dolgozik utoljára. Egy bonbon csokrot készítettem ma neki. Mit lehetne, ami még egyedi, esetleg kisfiam is tudna segíteni benne. Babás dolgot nem szeretnék, még a terhesség elején tart.
2016. febr. 21. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Cserepes virág és a cserepet a kisfiaddal együtt diszíthetnétek ki. A csoport jele kitüzőként(pl.katica, pillangó,stb.) , mi pont tudtunk venni ilyet. Fényképes bögre akár a csoport fényképével is, ha can közös fotó.
2016. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elütöttem: ha van....
2016. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vásárlási utalvány vagy kp. Ezeknek örülne legjobban.
2016. febr. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy szép fenykepalbum, amibe bele teszed -ragasztás nelkul- a gyereked képét, vagy egy rajzot, amit ő keszitett
2016. febr. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én búcsúzáskor vászonszatyrot varrtam (vettem volna, de minta nélkülit nem találtam akkor sehol -azóta persze van), és a gyerkőc textilfilccel rajzolt rá.
2016. febr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy szép kaspó tavaszi virágokkal.
2016. febr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Katicka29 ***** válasza:

Szerintem is a fényképes/tenyérlenyomatos kaspó szép ajándék lenne.

Már ne is haragudj, de mégis hogy gondoltad, hogy pénzt adni neki???

2016. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vásárlási utalványt már mi is adtunk egy szép ajándékcsomaggal, de az a csoport ajándéka volt. Szerintem kevésbé egyedi.
2016. febr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy doboz bonbonba vagy valamibe belerakni. Ennek hasznát is veszi. Mi most váltunk ovit. Alapból kapnak az óvónénik majd havi 20-30at ha rendesen figyelnek a gyerekre.
2016. febr. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Penzt semmiképpen.
2016. febr. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!