Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A tgyá-om 32ezer Ft volt, van...

A tgyá-om 32ezer Ft volt, van értelme gyedet igényelni? A gyes jobb lenne? Úgy hallottam a gyed kevesebb, mint a tgyás, igaz ez?

Figyelt kérdés
2008. okt. 18. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen a gyed kicsit kevesebb, a gyes nem tudom most mennyi, de naggyából annyit fogsz kapni.

Nagyon kevés amit kapsz.

2008. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaz, kevesebb a gyed :-( Nekem 40 E volt a tgyás, és a gyed 28 E lett, nagyon kevés. A gyes szerintem kb. 23 ezer Ft körül van, kb. ugyanennyi lenne a te gyeded. Lehet, hogy érdemesebb lenne gyesre menned, mert gyes közben dolgozhatsz akár napi 8 órában, gyed mellett pedig nem.
2008. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 104 ezer a tgyás-om és kb. 90-95 ezer lesz a gyedem.

A gyes az most 26 ezer körül van. A gyes a legkisebb összegű, de valóban az mellett lehet dolgozni.

2008. okt. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdem elveszíteni a fonalat! Én 58000 körül kaptam tgyás-t fél éves koráig. Most telt le. A gyes az mindenkinek fix nem?(28 körül van?) Nem lehet mellette dolgozni úgy tudom. Jól tudom?
2009. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!