Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ti, hogy tudnátok megoldani 2...

Kriszta858585 kérdése:

Ti, hogy tudnátok megoldani 2 műszakos munkarendet gyermek mellett?

Figyelt kérdés
Anyagi problémák miatt muszáj dolgoznom, (bölcsibe már fel is vették a 1,5 éves kisfiamat) de az most derült ki, hogy 2 műszakos munkarendben kéne dolgozni. 6-14, 14-22-ig. Heti 3-4 nap. Ki, hogy tudná megoldani? A párom reggel 8-tól este 6-ig dolgozik a bölcsi reggel 6-tól-este 6ig van nyitva.

#gyerek #munka #bölcsőde #2 műszakos rend
2016. júl. 14. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt úgy oldanám meg,amikor reggelre megyek,akkor a párom vinné,én hoznám.Ha délutános vagyok akkor reggel vinném,és ha a párom el tud kicsit előbb jönni,akkor ő menne érte,ha nem,akkor keresnèk valakit,aki vállalja(rokon,barat)
2016. júl. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére van nagymama de ő sem van itthon mindig és attól tartok, hogy tudjuk majd megoldani, bele vágjak-e vagy sem, mert a barátnőm, keresztanya is messze lakik :( A párom vezető beosztásban van, ezért nem tud eljönni hamarabb, ráadásul ő hétfőtől-szombatig dolgozik.
2016. júl. 14. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy muszáj megoldani,de akkor ha jól értem,apuka reggel tudná vinni,gyakorlatilag heti kb két alkalommal kellene megoldani,hogy valaki érte menjen,és 18-18.30-ig míg a férjed hazaér,vele legyen.Én babysittert keresnék.Bölcsi nyitva tartástól függően kb 17-re menne a gyerekért,alig kellene vele lennie,egy jó 1,5 órát,ez pénzben sem sok,időben sem.
2016. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor délelőttös vagyok, akkor a férjem viszi, én hozom haza, mikor délutános vagyok, akkor én viszem és a férjem hozza haza. Az én férjem "csak" fél 5-ig dolgozik HIVATALOSAN, a többi meg... + másfél óra az út minimum hazáig. Általában a mi gyerekünk vagy elsőnek jön vagy utolsónak megy haza.
2016. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó,


És ha beteg a gyermek? Ki tud vele otthon maradni? A munkahelyed tolerálja?

2016. júl. 15. 08:12
 6/7 anonim ***** válasza:
nagymama vagy nagypapa olyankor nem tud besegíteni?
2016. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Melyik kerületbe fog járni a gyermek? Mert vannak már olyan bölcsik ahol szolgáltatásként plusz gyerekfelügyelet van és ha van erre igény akkor tovább van nyitva a bölcsi,persze azt hiszem valamennyit fizetni kell érte. Utána kell érdeklődni a kerületi Egyesített Bölcsődevezetőnél. A 15 ker-ben van ilyen szolgáltatás ha jól tudom.
2016. aug. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!