Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » 1,5 éves fiam bölcsibe jár 3...

1,5 éves fiam bölcsibe jár 3 hónapja mert jön a kistesó és már nem bírom őt emelgetni annyit. De egy hónapja bizony nagyon anyás, még jobban csüngene rajtam. Muszály felvennem pedig nagyon megterhelő. Vajon nem tűnik úgy mintha lepasszolnám?

Figyelt kérdés
Kétnaponta dolgozok.
2016. nov. 15. 20:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha dolgozol, akkor nem. Nekem is másfél éves volt a legnagyobb, mikor a tesót vártam, és nem bírtam emelni. Én megoldottam úgy, hogy ülve vettem ölbe, vagy leguggoltam hozzá, és úgy ölelgettem meg.
2016. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
SAjnos csak akkor nem sír a fiam ha állva van a kezemben.Ha ülve vagy gugolva akkor sír. igazából megtehetném hogy itton maradjak vele,mert az a 30ezer ft nem oszt nem szoroz, csak magamnak akartam könnyebbséget. :(( kicsit megbántam. Szereti nagyon. De ha hazajön már csak 3-4órát tudunk együtt lenni mert elalszik.
2016. nov. 15. 20:56
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez nekem lepasszolásnak tűnik. Nálunk is 1,5 éves volt a nagy, mikor jött a pici, egész terhesség alatt emeltem, mint azelőtt. A szervezet hozzá van szokva, nem volt gond miatta, volt, hogy felcipeltem a harmadikra, mert elaludt az autóban.(Mondjuk ez már terhesség végén volt, nem lett volna gond ha megszülök.) És amúgy tuti érzi a gyerek, hogy változás jön, az én nagyobbam is extra anyás lett.
2016. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Akkor maradj otthon, vedd ki a gyereked a bolcsibol es vard a masodikat.
2016. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
de ez lepasszolásnak tűnik
2016. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Annyira pici még a "nagy"...Ha nem oszt , nem szoroz az a 30ezer, akkor maradj otthon vele és szeresd, legyetek együtt, bújjatok össze. Sokkal nehezebb lesz ha megszületik a baba. Nem a gyermeked akart kistesót, hanem ti. Oldd meg. Van valamilyen eü problémád, amiért nem emelhetsz?
2016. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

te magad irod, hogy azért jár bölcsibe a 1,5 évesed mert jön a tesó. tehát igen, le is irtad, hogy lepasszolod, akkor miért kérdezed, hogy úgy tűnik-e? nem úgy tűnik, hanem az!

és ezzel nem s lenne gond, ha felvállalnád. kilehet ám mondani, nem fognak megkövezni. viszont arra figyelj, hogy nehogy emiatt még jobban féltékeny legyen majd a nagy, hiszen a kicsi miatt nem lehet veled, nyilván ezért lóg rajtad többet most

2016. nov. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Azért adni bölcsibe egy gyereket mert jön a tesó...inkább nem mondpk semmit.És hidd el elég sokan emelgetik a nagyobb gyereküket terhesen.Ha nem vagy veszélyeztett terhes semmi bajod nem lesz ha néha ölbe veszed.
2016. nov. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Édes istenke. Minek második gyerek, ha túl sok, ha nem bírsz vele, ha az első issza meg a levét, mert neked kettő kell? Ha mindenképp kell a kettő, miért nem lehet várni vele? miért az első gyerek kárára kell bevállalni a másodikat?
2016. nov. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
de igen lepasszolás. Szegény kisgyerek, nem elég hogy jön a kistestvére, még az anyja is meg akar szabadulni tőle és egy idegen közösségbe löki. Ez tökéletes táptalaja a testvérféltékenységnek és a szorongásnak. Hogyne lenne anyás szerencsétlen, hiszen lepasszolod.
2016. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!