Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kell e a költség felét állnia?

Kell e a költség felét állnia?

Figyelt kérdés
volt párommal külön élünk.van bírósági végzés is róla hogy csak vasárnap láthatja.Nos az lenne a kérdésem hogy a lányunkat magánbölcsödébe szeretném adni ami havi 26ezer fornit lesz.kell e a felét állnia?

2017. máj. 25. 21:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Jó esetben mindenki támogatja a gyerekét, nem? Beszéld meg vele, hogy állja a felét. Ezt én soha nem értettem, hogy lehet kérdés, ezt nem rosszindulatból vagy kötözködésből írom. Ha szétmennénk a párommal, attól még támogatnám a fiam, ahogy csak tudom.
2017. máj. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%
Az exem fizeti a maganovoda felet. ( igaz ez kulfold, es a allami ovoda csak napi 3 ora lenne )
2017. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
decemberbe lett megállapítva a tartasdíj ami valaóban semmire nem elég.a kedves apuka b..szik dolgozni hogy ne hogy többet kelljen neki fizetni véletlenül..
2017. máj. 26. 01:25
 14/14 anonim válasza:
Igen mivel te akarod magán oviba vinni
2017. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!