Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ti beadnatok a 6 hetes babátok...

Ti beadnatok a 6 hetes babátokat a bölcsibe a munka miatt?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozom egy óvoda és bölcsődében. 80 %kedvezmény van a dolgozók gyerekeire, szivesen maradnék otthon legalább egy évig, de itt máx 6 hét szabadság van és a bölcsődék méreg drágák. Nem akarom elvesziteni se a munkám se a kedvezmenyem.

Ti beadnatok ilyen kicsin?


2017. jún. 4. 13:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon rossz helyen tetted fel a kérdést. Magyarországon azt is megkövezik, aki 6 hónap, esetleg 12 után merészel munkára gondolni. :)

Külföldön ez teljesen másképp van.

2017. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
40%

Itt 12 het a szabi es nekem be kellett adnom.

Elarulom eros egeszseges vidam baba volt es okos kislany lett aki imadta a kozosseget.

Heti 4 napban dolgoztam mindig is minden gyerek heti 3 volt bolcsiben egyet az apjukkal tobbit velem.

Az anyatej gondolom fejed szorgalmassan majd naponta 8x 10x az elso 4 hoban 100% vedelmet nyujt a bacik es virusok ellen.

Ha ennyire rossz lenne a bolcsi a hyugati vilag reg kihalt volna ill csak depresszios hulye emberek laknak.

Ami tuti ne igy van hiszen nyugat fejlodik kelet egyre jobban marad le ill ongyilkossagi szam es halalozas magas.

2017. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
75%
Külföldön valóban nincs évekig tartó GYED, meg GYES, ennek ellenére a nők nagy része még később megy vissza dolgozni, mint a magyar nők, vagy soha nem is dolgozik. Egyszerűen azért, mert ők megtehetik, hogy GYES nélkül, egy fizetésből éljenek. Azok mennek vissza, akik ezt nem engedhetik meg maguknak és a karrieristák.
2017. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
20%

Utolso almodj szepen tovabb.

Aki megteheti nem teszi mert nem azert tanult dolgozott hogy evekig babazzon otthon.

De nyugi a legtobb nem teheti meg es nem is teszi.

A nok visszamennek 3/4napban es gyerek bolcsobe megy.

2017. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
53%

Nem. Iszonyu pici 6 hetesen. Nem partolom azt sem hogy a no htb legyen es gyerekvallalastol mar csak susson-fozzon-takaritson, de a kulfoldi "beb.sszuk a gyereket bolcsibe es huzunk vissza a robot uzemmodba" is tavol all tolem.


Arany kozeput.

2017. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
33%
Németországban dolgozom és tudom,hogy itt NEM kötelezhetnek rá,hogy 6 hét után vissza menj dolgozni! És én nem is adnám be 10-12 hónapos koráig a gyerekem. Mi lesz a szoptatással és a kötelék kialakításával???
2017. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
Nem adnám be, mert ő neki az anyukájára van szüksége , még túl pici . A miénk 2 éves koránál előbb nem lesz bölcsödés . Nincs az a munka , ami miatt előbb bölcsődébe adnám .
2017. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
34%
Szabad megkérdezni, hogy melyik ország az az "külföld"?
2017. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
68%
ITT is 6 het a szabi, de en inkabb kileptem terhesseg vege fele :) Most 5hos a kisfiam es most kezdtem el munkat keresni... DE valoban igaz, hogy rengetegen mennek vissza a baba mellol dolgozni, mar 3-4het utan is :( Nekem ez tul durva, de ezek a gyerekek is felnonek es ugyanugy kotodnek az anyukajukhoz. Ha esetleg te is itt elsz az USA-ben, akkor Nem aggodnek a munkahelyed miatt, rengeteg Daycare keres alkalmazottat es mindegyik ad kedvezmenyt a tandijra. Legalabb 4-5honapot maradj otthon szerintem (persze ha megtehetitek)
2017. jún. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, de azt nem lehet csak úgy kijelenteni, hogy "ugyanúgy" kötődnek.


Amin én inkább elgondolkodnék, hogy vajon az anyák ugyanúgy tudnak-e kötödni a gyerekeikhez. Mint ahogy az 50-60-as évekbeli anyák sem nagyon tudtak, sőt. Persze, nyilvánvaló, hogy minden anya azt monda ná, hogy igen. De egyrészt nincs összehasonlítási alapja, másrészt belép az önigazolás.

2017. jún. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!