Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadnátok 20 hónapos gyermeket...

Beadnátok 20 hónapos gyermeketeket bölcsibe, ha a munka megkövetelné?

Figyelt kérdés
Igazából magánbölcsiről van szó, mert az államiba szeptembertől nem vették fel. Viszont közbejött, hogy a munkahelyemnek most lenne rám szüksége.
2011. ápr. 21. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a munka megköveteli,akkor tudsz jobbat?A magánbölcsi meg még gondolom,jobb,mint a sima.Esetleg családi napközi,ha van a környéken?
2011. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Családi napközi, csak én magánbölcsinek hívom :) Oda felvennék már holnaptól.
2011. ápr. 21. 13:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen beadnám, kisfiam 21 hónaposan kezdi majd az állami bölcsit.
2011. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze. Végül is már majdnem két éves, az enyém 22 hónaposan kezdte a bölcsit, semmi gond nem volt belőle.
2011. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, ha nincs más választás.

Legkésőbb 2 évesen én is megyek vissza, a fiam pedig bölcsibe.

2011. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Beadtam. De akkor is beadtam volna, ha nem kell dolgozni mennem, mert igényelte a gyerektársaságot. A családban volt bölcsis gondozónő, így mi bejártunk "vendégségbe". Egy idő után annyira megtetszett neki, hogy be is írattam.
2011. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze! 20 hónaposan a legtöbb gyerek már igényli is a gyerek társaságot. Kisfiam csak 2 éves kortól fogja kezdeni 2 hónap múlva, de csak a papírok miatt. Ha lehetett volna hamarabb kezdte volna. Államiba megy.
2011. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is vaciláltam ezen a kérdésen. De mi is beadtuk a kicsit 18 hónaposan. Vagy is fogjuk szeptembertől. Most heti kétszer járunk beszoktatásra két két órát. De eddig tetszik neki. Aztán majd júlistól egész naposak leszünk. Nekem is furcsa lesz hogy ott kell hagynom, de a munka nálam is megköveteli. Biztos sokan lennénk akár 18 éves koráig itthon a gyerekkel, de a mai világban a pénz beszél kutya ugat. Sajnos. Annó az éd anyukám meg tehette hogy itthon volt velünk, de már ez elmúlt. SAJNOS. Szerintem ezen ne izgulj. Más is beadja még elöbb is bölcsibe. Én tudok olyanról aki 3 hét után már dolgozott kicsi pedig magán bölcsiben. Szóval mi még bőven jók vagyunk.
2011. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerencsesebb helyzetbe vagy mint mert a kisfiam 1 evesen kezdte a bocsit. Azota mar eltelt par honap es nagyon szereti. Imadja a gyerek tarsasagot, semmi gond nincs vele. Es en sem tagadom, hogy jo erzes ismet dolgozni, 2 fizetesbol gazdalkodni. Nekem is magan bolcsibe jar a kisfiam.
2011. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

19 hós lesz a lányom, amikor megy a bölcsibe. most, 1 éves korától 4 órában dolgozom, a nagymamák vigyáznak rá felváltva délelőttönkét. néha belátogatunk a bölcsibe, hogy ismerje a terepet, amikor eljön az idő, hogy nélkülem lesz ott. szerintem nincs ezzel semmi gond, könnyebben szocializálódnak a kicsik, sőt gyorsabban is önállósodnak, sokkal nehezebb 3 éves korban az "elválás". ettől még én vagyok az anyja, és ezt ő nagyon jól tudja

:-))

2011. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!