Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Min.7-8 dolgozonak bölcsisaján...

Min.7-8 dolgozonak bölcsisajándék ötletek ballagásra? Szülőkkel nincs kontakt

Figyelt kérdés

Ritka amikor szülőkkel találkozom eddig senki nem szolt hogy kinek kéne pénzt adni ha összedobnak ajándekra.

A héten lesz a ballagás..


Akikkel többet beszéltem,munkájukat megköszönném, abba még masik csoport dadusai is beleesnek..


Pontosabban

1 fő igazgato

2 gondozo

5 dadus

Es akit kifelejthettem, szoval pluszba is csinálni kéne gyorsan valami kisebb, nem lomnak valo, mégis gyerekre emlékeztető ajándékot


2017. jún. 20. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy ilyen sokan vannak??? Bölcsiben is, oviban is mindig 3 néni jutott a gyerekeimre. Az igazgatónak pedig soha nem adtunk ajándékot.

Adtunk saját kezűleg fűzött nyakláncot, a csoport nevében szereplő állat alakú kitűzőt, bonbont, virágot, gyerekek fotóját, könyvutalványt, gyertyát, teaválogatást.

2017. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
most komolyan bölcsis ballagás..?
2017. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy kis fénykép egy szál virággal párosítva szerintem jó lenne.
2017. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem csináltam nagy ügyet a bölcsis ballagásból.

2 gondozója volt a fiamnak, egyik év közben cserélődött, másikhoz ragaszkodott.

Ballagás nem volt,inkább olyan búcsúztató, de mi az utolsó napon búcsúztunk. Ez nálunk augusztus 29. volt... Nekem furcsa lett volna júniusban elköszönni, hisz egész nyáron ugyanúgy találkoztunk.

Akit szeretett, neki csináltattunk egy kaspót, amin a fiam tenyérlenyomata volt, és egy orchideát tettünk bele, a másik csak virágot kapott.

2017. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy szál virág vagy bonbon, ha többet akarsz adni akkor egy vásárlási utalvány, de hidd el, nekem kell nekik a sokadik porfogó, gyerekrajz, fénykép, nekik egy a sok közül a te gyereked, otthon jó esetben a saját gyereke/unokája ajándékát fogja kirakni a polcra.
2017. jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hűtőmágnes a gyerkocod fotójàval és egy gravirozott névre szóló pohár. Mi ezt adjuk a dadusoknak mert kisfiam is megy oviba. De ez magán bolcsi és itt nincs ballagás.
2017. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!