Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ti mit tennétek? (bölcsis gondok)

Ti mit tennétek? (bölcsis gondok)

Figyelt kérdés

A gyerekem 2 éves, szeretnék menni dolgozni, egyelőre nincs hová. Jelentkeztünk bölcsibe, ha esetleg összejönne valami, ne legyen kapkodás, hogy hová tegyem a gyereket. Állami bölcsiben nem kap helyet, mivel nincs munkáltatói igazolásom. Magánbölcsibe vihetném jövő hónaptól.


Érdemes vinnem magánbölcsibe sokezerért, úgy, hogy nem is dolgozom és nem tudom, mikor lesz munkám?



2017. júl. 7. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudhatod, hogy belefér-e.


Én sokkallanám a teljes havi díjat úgy hogy még nem dolgozok, holott ki tudnánk fizetni.

2017. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha anyagilag belefér, érdemes.

Beszoktatod, túllesztek az ilyenkor kötelező állandó betegségeken, mire lesz munkád.

2017. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is sajnálom úgy kiadni a pénzt, hogy én közben otthon vagyok. Aggaszt, hogy nem tudom, meddig menne ez így. Ha tudnám, hogy csak 3 hónapról lenne szó, vagy mire beszokik, már lenne is munkám, egyetlen percet sem aggódnék.


De sajnos nem tudom, mikor tudok munkába állni. Lehet, hogy sok idő lesz. Akkor meg csak a pénzünk viszi a magánbölcsi.

2017. júl. 7. 22:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem adnám be.
2017. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.

Az én kislányom magánbölcsiben kezdte!

Sokkal könnyebb volt a beszoktatás!

2017. júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!