Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Érdemes beadnom pár hónapra?

Érdemes beadnom pár hónapra?

Figyelt kérdés
Nincs munkám, így nem veszik be bölcsibe. De ha nem tudom elhelyezni a gyermekem, nem tudok eljárni dolgozni. Nagyon el vagyok keseredve, nem tudom, mit tegyek. Magánbölcsit csak pár hónapra tudnék kifizetni.
2017. júl. 29. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Na és a pár hónap után mi a terv a gyerekkel?
2017. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikorra beszokik, addigra meg pont kivennéd?
2017. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, mivel semmi sem garancia rá hogy pár hónapon belül felveszik állami intézménybe.
2017. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem államiba menne. Szeptembertől felvették egy fizetős bölcsibe (nálunk ezekért a helyekért is nagy verseny van.


Igen, ez a bajom, hogy ha pár hónap után sem sikerült elhelyezkednem, akkor vehetem ki a bölcsiből, mert a további hónapokat csak akkor tudnám fizetni, ha már van munkám.

De ha nem adom be, akkor meg nem vesznek fel sehová. Már két helyet is elbuktam amiatt, hogy nem tudtam azonnal kezdeni.


Vagy van még az, h kényszerből maradok vele itthon 3 éves koráig, de nem szeretnék, óriási luxusnak érzem ezt a mai világban.

2017. júl. 30. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!