Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy cégnél voltam már...

Ha egy cégnél voltam már állásinterjún és elrontottam (nem vettek fel), akkor érdemes még beadnom oda az önéletrajzom, felhívhatnak még?

Figyelt kérdés
Nem vezetnek vmi listát, ahol a már meginterjúztatott, kudarcot vallott jelentezők sorakoznak?

2012. szept. 23. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Azért nem hülyék, szerintem rémlik nekik a dolog. De ha egyszer nem feleltél meg nekik, akkor gondolom második alkalommal sem te leszel a befutó.

Azért, ha cégen belül más pozícióra keresnek embert, azt pályázd meg.

2012. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nem biztos, hogy elrontottad és kudarcot vallottál. Lehet, hogy csak egy másik pályázó jobban megfelelt arra a posztra, amire ők kerestek valakit. Az is lehet.


Sok helyen a fel nem vett, de egyébként megfelelő emberek adatait elrakják, és szükség esetén felveszik velük a kapcsolatot.

2012. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ha megint mennék, tuti nem azok interjúztatnának, mint először, csak az jutott eszembe, hogy lehet, hogy.. hát, szóval amit fent leírtam, hogy én már leírtam magam és semmilyen pozíció kapcsán nem fognak felhívni.
2012. szept. 23. 22:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ugyanazok válogatják az önéletrajzokat, de ha gondolod küldd el megint, nincs veszteni valód.
2012. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszolóval értek egyet: lehet, hogy egy puncsost vettek fel, vagy akkor épp valaki jobb volt, mint te. De a következő jelentkezők közül lehet, h te leszel a legalkalmasabb. Én egy áhított állást 3x is megpályáztam, igaz, csak 1x hívtak be:(
2012. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Add be újból!!! Sose lehet tudni.

Olyan világot élünk ha kidobnak az ajtón vissza kell mászni az ablakon.

2012. szept. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Add be újból, de a mi cégünknél volt egy adatbázis és aki volt interjún, odakerült mellé a jellemzése.Visszakereshető volt. Ha csak simán nem feleltél meg az adott pozícióra, attól még egy másiknál nyerő lehetsz, de ha olyan jellemzés került melléd, h láthatóan pszichopata, szemtelen, késett stb...akkor nem lesz 2. esély.
2012. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Másodjára már hiába pályázol,ha akkor nem kellettél,akkor most se fogsz kelleni,énis nagyon megpróbálnék egy munkahelyet most,de még jobban fel kell készülnöm az idegen nyelvvel,mert ha elcseszem,másodjára már hiába próbálkozok.Pláne ha meg nincs ott ismerősöd akkor meg megy a kukába az önéletrajzod
2012. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora cégről van szó. Egy multinál cserélődnek az emberek, pár évvel később már lehet próbálkozni. Kis cégnél felesleges.
2013. febr. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) multi volt egyébként, a hibám pedig az, h látszott rajtam, hogy semmi önbizalmam nincs. de ez változhat időről időre, szóval próbálkozok még:)
2013. márc. 2. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!