Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek érdemes ilyenkor...

Szerintetek érdemes ilyenkor beadni a gyereket bölcsődébe?

Figyelt kérdés

A kislányunk 3 éves lesz novemberben.

De sajnos még nem szobatiszta, így óvodába nem veszik be.


Vajon egy évet érdemes beadni bölcsődébe vagy ott csak visszamarad a fejlődésben, mivel tőle kisebb gyerekek vannak ott?


Várom a véleményeket, tanácsokat.

Köszönöm.


2017. aug. 2. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Hacsak nem kell visszamenned dolgozni én nem adnám be.
2017. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet addigra szobatiszta lesz, én is aggódtam picit, a lányom szeptemberben töltötte a hármat, akkorra be is volt iratva, de augusztust úgy kezdtük, hogy nemhogy nem szólt hogy pisilni/kakilni kell, de egyenesen letagadta! Szerencsére az utolsó 1,5-2 hétben full szobatiszta lett
2017. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Az egyik barátnőm akinek októberi a kisfia tavaly egész nyáron nem tudta a bincire szoktani. Amikor feladta és azt mondta hogy őt nem, érdekli egyik pillanatról a, másikra szoba tiszta lett.! Emlékszem hogy pont ott voltunk náluk és ezt beszéltük hogy neki ez nem megy mindent csinál de, sehogysem sikerül. Jön ki a kisfia pelus nélkül és kerdeztük, hogy miért hol a pelus azt mondta pisilt és azóta kész a bincibe pisil.

Szerintem addig simán lehet szobatiszta a lányod. Még én úgy tudom, hogy 3 évesen kötelező beadni az óvodába vagy bölcsibe. [lehet ezt rosszul tudom de nálunk az biztos hogy minden, 3 éves gyereknek az oviban kell lenni.! ] De még van egy kis időtök hogy bilire szokjon úgyhogy szerintem menni fog. Nálam a lányomnál anno az ment, hogy ha az oviban bemegy és pelus lesz rajta akkor ki fogják nevetni ő meg mindig azt mondta, hogy engem nem nevetnek ki mert ügyes vagyok. Meg nekünk segített az is, hogy egy barátunkkal járt egy csoportba és ő szoba tiszta volt és mindig mondtuk neki, hogy nekeed is le kell rakni a pelust. Mi midig beszéltünk neki a dolgokról meg elmagyarágtunk lehet nem érti de valami megragadta neki.

2017. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó lehet alóla felmentést kérni.
2017. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!